Prijava

Skočih ovde sa neke 2173. strane, čini mi se, ili tu negde...

Niste svesni koliku mašineriju ponekad pokrenu kompanije da bi ugasile neku negativnu priču na društvenim mrežama, čak i naizgled bezazlenu, a kamoli poput one za Matijevića. Oni se, tačno, nisu ugasili, ali osećaju posledice toga itekako i dan danas, verujte mi. Mislim da su i biznis model morali menjati, ali ne znam tačno, tu se moje učestvovanje u dešavanjima završilo.

Manjim firmama je lakše, posebno ako im delatnost nije toliko oslonjena na potrošače/krajnje kupce/glasače, njima je zajebano naneti štetu, makar u Srbiji.

Kapiram kako Gvozden i Pseto posmatraju stvari iz potpuno različitih uglova, obojica su u pravu. Mir u svetu.

Pa ja sam lepo rekao da da je u pitanju neka druga firma koja npr pravi prehrambene proizvode mogao bi da uradi nesto ovako kurcina

Dio i ti imaš neki problem sa mnom, naslutio bih iz ovog ničim izazvanog nadasve humorom prikrivenog isijavanja kompleksa ljutih.
http://vukajlija.com/forum/teme/15936-moram-nekom-da-se-izjadam?strana=2165#post_3608789

Možda bi mi malko milkio mošnice loknaste ali se stidiš da pitaš?

Ili bi radije da ti banem neki dan na kafu, rakiju i duvan čvarke pa ti sestre nerotkinje oplođavam, tu sam do srede, zovi, nije mi problem.

Dekyja ne dirati, on i ja smo vam svima lek za belu kugu, jednog dana će ulice nazivati po nama sig

Kaze jedan moj drugar "treba covek da bude svestan sebe".

malo mi se sere od tih vaših jebačkih priča, jer je to recimo kao kad bi mi došao, lupam sad, neki debeli kovrdžavi cigan i poceo da priča kako je jebao neke ribe

Ne znam evo, da meni vrabac sa šoljom u ruci kaže izbegavaj knjige ja bih se barem zamislio, još gvožđe kad doda 76 razloga zašto ne treba čitati nema sumnje da sam već pokoleban

Hahaha solidna kombinacija ogeuke-mavaši geri, meni bi bila dovoljna i 37 razloga, realno:)

Маестро ♦
malo mi se sere od tih vaših jebačkih priča, jer je to recimo kao kad bi mi došao, lupam sad, neki debeli kovrdžavi cigan i poceo da priča kako je jebao neke ribe

http://i.imgur.com/TbT88ob.jpg
slažem se sa tobom druškane i ti ponekad koju pametnu baciš, zamisli samo koincidenciju da ti je ovakav jedan debeli kovrdžavi cigan dugogodišnju simpatiju skinuo i prošetao Trkalištem dok plakao si suze krišom u osami

Cekaj brt ako ste vas dvojica lek za kugu belu sta sam onda ja?

Ja to nisam tvrdio, kada bi morao da se kao lek za belu kugu klasificiram svakako bih zauzeo nižu poziciju od pseta.

Ko god da je ovaj levi bolje da se ne razmnozava, ima krive noge kao bogalj neki

свака част теби деки на толиком самопоуздању са таквим изгледом, ех да је и мени тако...

не зајебавам те, скидам капу озб

Deki nemoj misliti da nisi debeo. Vidim da si ulozio sve napore da uvuces stomak. Nisi ruzan decko ali osisaj se jebem mu mater, licis na huga

Izvinjavam se psetu na nepominjanju, nenamerna greška druže:)

Hahaha deky cemu tako teske reci? :(((

Sto je fora to uopste nije ni bila prozivka s moje strane, vise je bila simbolika, dekyaod=klabing, muvanje picki, ali ocigledno da sam rekao pogresno nesto u pogresno vreme... :'(

Eto a da sam znao da si u Valjevu (svadba na Markovoj bila kontam) zvao bih te i na pivo, i tako mi vracas....