Prijava

kolko para iste cika pop, radj ?

Mlati kad slavi
Slučajnost?

"деда ми је био КОМУНИСТА"
"деда ми је и даље жив хвала БОГУ"
-Армин

Osvestio se Arm
Preponostan sam na sebe i Pseta88 što smo od njega u velikoj meri napravili čoveka

hahaha jos u kolima krst da okacim i to je to

drazo sala je bila, komunisti nam palili kucu 2 puta koliko sam pokupio iz prica xD

Naučili smo ga i da se šali, pa vidi ga.
:puno srce:

Lepo je videti da neki trud nisi bacio uzalud

Kao npr kad pola sata mozgam koga da metim plus a koga da metim minus xd

hahah video da Nikolas ubada tikete oko slave uvek pa i on uzeo da slavi prvu koja nailazi.
ZAR TI NISTA NIJE SVETO??

al realno slave idu od sjaja do ocaja, sve zavisi koja se ekipa gde skuplja. Tipa za Djurdjevdan odem na 5 slava, na 4 budem po pola sata a na petoj zasednem do jutra i tako vec godinama. Samo zbog ljudi koji dolaze jbg. A ako ces ti danima biti sa istim ljudima, neduhovitim i smarackim, izmisli neki razlog i bezi.

pitao me jaran ko je Goran Karan

Na tu petu dolazi neka riba u koju si zaljubljen ko ćuran dugi niz godina?

Питао ме Горан Каран ко је Папетов јаран

Djoka Carlika dolazi. Lik koji je prodao kucu za 3k evra, kupio TV, sporet i tepih za 1000, posle vratio te 2 sto su mu ostale i jos jednu uzajmio kad mu je novi gazda kuce zapretio da ce ga kladi kasikom ako ne vrati pare... I slicne glave.

Dražo ne siluj sada. Bacio si jedan dobar skeč kako ne znaš da se povućeš kad si najbolji

Hahah stvarno jebote dal si odabrao prvu slavu koja sledi da slaviš, jer si skontao da nikolas počeo da jebe kladionicu lol brt

http://vukajlija.com/forum/teme/15936-moram-nekom-da-se-izjadam?strana=2189#post_3635715
ahahah

a sve familija i porodicni prijatelji, kumovi itd. sve matoro jbg a sta da idem a ja na nekin nacin domacin jbg
jedino sto cu mozda moju ekipu da zovem drugi ili treci dan, al i to me nesto boli kurac ne radimo mi to jbg

ххахах бохоре знао сам да ћеш то рећи за скеч. Баш су ми добре форе и једна и друга,