Prijava

Imali smo tu foru na prošloj strani Marko(ni)

Jel znas markonija iz lazarevca?

Piše negde u naslovu teme bajate fore ili nešto slično?

A gde tacno zivis?

Aj da vas ne bih našamarao ovako virtualno da se okupimo jedan dan uz lobe, Mayu i sve što vole mladi

Reko sam vam da moze kad ocete

Ja sam slobodan uvek Boh to koči sve ja kapiram

Pravili su mi problem na faxu zato sto mi je seminarski na cirilici i najvjerovatnije ce mi dati 0 bodova iako kako kazu rad zasluzuje maksimalnih 15 bodova. Receno mi je da cu to morati dekanu da objasnim, jer je on glavni profesor za taj predmet i bice mu cudno zato sto su svi radovi na latinici a moj na cirilici.
Welcome to Montenegro.

lololo ja kod mađara na predmetu jedini radio na cirilici, sve ful prošlo, al' nije mu bilo baš lako da pročita 40 strana, plus slabovid dosta

Pomorski u Kotoru.

I ja jedini na cirilici. Kazu poslali smo vam uputstvo koje je na latinici i treba da ti je rad na latinici. Rekoh nidje ne pise striktno, jos kao prva stavka stoji da se rad pise na maternjem jeziku, a mi fala Bogu imamo 4 jezika koja imaju svoja pisma i za koja se po zakonu mozes opredijeliti. Ali avaj, ka nasa posla...

glagoljica plodi inače

Protest udari i novinama daj materijala za pisanje. Pošalji prilog u redakciju nekih novina, možda dođeš i u dnevnik neki lololo

Pitaj ti dekana zar ćirilica nije jedno od dva zvanična pisma Crne Gore, te zašto krše jedno od osnovnih ljudskih prava, slobodu izražavanja.

Mada ovo što sok kaže može isto da prođe, svaki sljedeći rad piši glagoljicom, boli te uvo lolololo