Prijava

@Shomy23 da li je sve u redu šomi i ako nije reci šta je problem ovdje sam za tebe

Hoces da ti dam da mi jebes sestru da se oraspolozis

Маестро ♦
Hoces da ti dam da mi jebes sestru da se oraspolozis

I ko kaže da više nema dobrih ljudi?

Evo Shomy ovo ce ti pomoci da zaboravis na Rajs, asist 6.5+

https://www.youtube.com/watch?v=ZSF12QndMrg

Shomy: ćao Armin: ćao Shomy: sviđaš mi se :) Armin: i ti meni ali mi se više sviđa Tom Hardi :/ Shomy23: log off
Sledećeg dana Armin je na vijestima vidio da je mladi momak prerezao vene i krvlju na zidu napisao "JA LIČIM NA TOM HARDIJA POMALO ARMINE"
Sledećeg jutra Armin je prerezao vene i krvlju na zidu napisao "U PRAVU SI GODINE NISU VAŽNE!"
Podijeli ovo ako i ti misliš da Armin ne zaslužuje Shomija!

U ovoj propaloj zemlji nista vise nije iskljuceno i nemoguce.Tako sedim kod kuce i jednom razmisljam.Drugovi i drugarice iz detinjstva, koji su bili iz porodica radnika, normalnih porodica, neki malo bogatiji neki samo prezivljavali.Bavili smo se sportom, igrali kao klinci, imali su normalne poglede na zivot, prave vrednosti, u jednom trenutku, u njihovim 25 tim godinama do danas u njihovim 29 tim, od mladica koji su zivotarili, zaradjivali 30000 tak hiljada dinara mesecno, neki su zavrsili vise skole i fakultete i srednje skole, u kratkom periodu zivot im se menja.Na instagramima vidite njihov potpuno drugaciji zivot, automobili od 5 do 10 tak hiljada eura, odjednom devojke, slabo su ih imali, slike sa raznih prijema, proslava, putovanja i pitas se ej, pa to su oni momci sa kojim si provodio vreme i razmenjivao sve zivotne i drugarske prave vrednosti i odjednom se pitas, odakle bre covece, zar ste preko noci promenili plocu i zamenili uloge karakternih i postenih ljudi koji ste stekli u porodici.Sta se to dogodilo, a evo ja sa diplomom fakulteta ista generacija sedim kuci, radio razne poslove, jos se nisam zaposlio u struci i pitamo se ja i roditelji, ucili ste me pravim vrednostima i ko moze vise da nam proda pricu o patriotizmu i danasnjoj kriminalnoj, obesnoj omladini, omladini bogato obesnih roditelja, ciji su roditelji oteli ko zna od koga, da bi oni uzivali.Svi su se odjednom snasli i postali neko i nesto NI IZ CEGA.Cime se sve bave ti ljudi i kako im to uspeva.

hvala vam drugari, jako mi znaci vasa podrska <3

Truce, nisu oni pametni vec si ti glup.
Ko nece sebi da pomogne, nece mu pomoc ni stici.
Prodje godina-dve, period, zivot i mislis li da ce ti neko uruciti diplomu jer si "postenjak"?
(Iako to tvoje nema veze sa postenjem ma koliko ga tako zamisljao)
Ego druze, ego.
A ako mislis da ces se poniziti ako negde spustis nos za svoju korist onda je problem u tvojoj glavi jer sebe i svoje ciljeve smatras niskim.
Uzgred, govnar si. (Ostalo mi u secanju)

да л' си стварно све прочитао и још размишљао о томе и смислио и одговор?

не знам више ништа. хвала у сваком случају, иди сад одговори маестру шта мислиш о студентима грађевине.

Ja sam prvih par redova mislio da je ovo trućovo reklama za lika sa dojavama sa fejsa

YouCantHandleTheTruћ
иди сад одговори маестру шта мислиш о студентима грађевине.

hahaha

U ovoj propaloj zemlji nista vise nije iskljuceno i nemoguce.Tako sedim kod kuce i jednom razmisljam.Drugovi i drugarice iz detinjstva, koji su bili iz porodica radnika, normalnih porodica, neki malo bogatiji neki samo prezivljavali.Bavili smo se sportom, igrali kao klinci, imali su normalne poglede na zivot, prave vrednosti, u jednom trenutku, u njihovim 25 tim godinama do danas u njihovim 29 tim, od mladica koji su zivotarili, zaradjivali 30000 tak hiljada dinara mesecno, neki su zavrsili vise skole i fakultete i srednje skole, u kratkom periodu zivot im se menja.Na instagramima vidite njihov potpuno drugaciji zivot, automobili od 5 do 10 tak hiljada eura, odjednom devojke, slabo su ih imali, slike sa raznih prijema, proslava, putovanja i pitas se ej, pa to su oni momci sa kojim si provodio vreme i razmenjivao sve zivotne i drugarske prave vrednosti i odjednom se pitas, odakle bre covece, zar ste preko noci promenili plocu i zamenili uloge karakternih i postenih ljudi koji ste stekli u porodici.Sta se to dogodilo, a evo ja sa diplomom fakulteta ista generacija sedim kuci, radio razne poslove, jos se nisam zaposlio u struci i pitamo se ja i roditelji, ucili ste me pravim vrednostima i ko moze vise da nam proda pricu o patriotizmu i danasnjoj kriminalnoj, obesnoj omladini, omladini bogato obesnih roditelja, ciji su roditelji oteli ko zna od koga, da bi oni uzivali.Svi su se odjednom snasli i postali neko i nesto NI IZ CEGA.Cime se sve bave ti ljudi i kako im to uspeva.

Ахахаха! Овако је раније Шоми (не Шоми23, онај други) навлачио људе.

Nisam proživeo tinejdžerske dane. Nisam bio u klasičnim srednjoškolskim vezicama, nikada nisam poljubio devojku koju vidim prvi put, nisam imao famozni seks sa 17 niti ijedno pijanstvo. Zašto?! Zato što me kujetina svezala za sebe 5 godina, nije dala ništa a uzela sve, nabijala komplekse, grižnju savesti, dovodila me do ludila. Nikada ništa imali nismo sem poljubaca koji su se svodili na njeno gađenje prema meni. Danas je vidim drži za ruku nekog... a ja evo, subota, sedim, gledam Zvezde Granda i pišem ovo u nadi da ću nešto positići a znam da, sem podsmeha onog ko ovo bude čitao, neću ništa. Fakultet me uzeo pod svoje i dodatno ne da maknuti... kajem se zbog svakog dana provedenog s njom.

Sreda je debilčino glupa jebem ti mater ja dokle će te više tolerisati

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)