Prijava

Bivša me varala na najgori mogući način. Nedavno sam je slučajno sreo. Pričali mi tako malo i kaže mi da joj je zivot pakao i da je veoma tužna. Mislio sam da će mi biti drago ali nije. I dalje joj želim sve najbolje samo ne želim imati bilo kakv kontat sa njom jer mislim da je loša osoba.

Slusaj care

Nije Car, brt, Maestro je xd

Среда је дан за исповести... Исповести.цом
Среда је... Опет сам сам... :,(

Sreda je, srediću ti nešto (Y)

Pišem rad na temu Evropskog parlamenta sa osvrtom na jačanje demokratskog kapaciteta Evropske unije
Ne spavam noćima, čitam stvari koje više i ne kontam šta znače, izgubim se u Dominiku Lasoku i Džon Vilijamu Bridžu i njihovim nadumnim kreacijama, izjavljujem stvari tipa da je Nacrt ugovora o Evropskoj uniji federalistički koncept oličen u redistribuciji vlasti, posebno zakonodavne, od Savjeta ka Evropskom parlamentu i Komisiji, smanjenju blokirajućih snaga država članica u postupku donošenja odluka i nametanju sankcija državama članicama za ozbiljno i ustrajno kršenje njihovih dužnosti.

Mislim, koga realno zabole za ustrajno kršenje dužnosti

Gdje mi je uostalom i došla ta riječ USTRAJNO, nikad u životu to nisam izgovorio

Treba mi sna, makar malo

Dobro brate, napiši samo mnogo učim. Xd

e a koliko su dokumentarci bolji od tih fakultetskih knjiga,jer znaju kako da drze paznju i da te zanima da saznajes vise o tome...a ovi sto pisu te knjige nikad ne razmisljaju o tome da malo olaksaju zanimljivim pisanjem jer ni ne znaju realno ahahh nezanimljivi su kao ljudi

Ahahahahahah pročitao sam ovo Maestrovo o tinejdžerskoj nejebici slušajući Šindlerovu listu, smijem se kao debilče

Ne želim da se ženim i da imam decu. Jednostavno volim samoću i želim da budem sam. To mi prija. Nikada čak nisam ni imao devojku. Problem je u tome što to niko ne razume. Stalno me kritikuju i roditelji i šira familija kako se moram oženiti. Ne volim ljude baš mnogo, više sam osobenjak i introvert (da ne kažem mizantrop) i želim da živim sam negde daleko od ljudi. Prosto, ljudi mi ne prijaju. Znam da je ovakvo razmišljanje u najmanju ruku ekscentrično, verovatno i psihopatološko, ali mene nije briga za mišljenje drugih ljudi o mojim stavovima, već me interesuje kako da pomirim porodicu sa tim, ne zato što mi je stalo, već zato što su dosadni mnogo. Shvatite više da sam samom sebi dovoljan u životu i ostavite me na miru da živim svoj život sa samim sobom kako mi je i najlepše.

Maestro idi kod lekara ti prepiše bromazepam pa pij svakog dana jednu ili dve tablete ti bude lakše šta drugo ti kažem.A i bolje nemoj da se ženiš ako trebaš da budeš papuča, jer od muža se očekuje da bude dominantan a ne jedna jebena papuča.Krivi su tvoji doma što su od tebe napravili jajaru a ne mužjaka inače nebi mogla ta kurvica da te tek tako veže punih 5 godina da si bio mužjak pravi znala bi ona svoje mesto.Zbog čega li ti ljudi neprijaju navedi razloge?Maestro menjaj se pothitno ili teško tebi kad ti keva i ćaća nebudu više bili živi ti davaju lovu, tada samo možeš da se slikaš. i jebeš to što ti pričaju se treba ženiš gledaj se prvo osamostališ.

Mudre reči atomski miš

mene vise ne pitaju kad cu da se zenim, reko sam im da cu da presecem vene cim me to bude pitao neko u kuci.Prvo su mislili da lupetam, sutradan su videli da sam ozbiljan cim me je baba pitala odma sam otisao u kuhinju uzeo noz i poseko se.Jos dva put su me pitali posle toga i vise ne..

i jesi sekao vene na kraju?
po tvojo prici si imao 3 puta sansu...

pa jesam sva trei puta

Dobro bre Laboviću, prestani da jedes govna sa tim usiljenim humorom.

Znaci, mozes da budes duhovit ili da provociras ljude na sajtu da dobijes neku reakciju. Ono, ko sta voli jbg.

Al ti si ni tamo ni vamo.

Ti si proliv. Nista ne znas da radis.

kad ces ti konacno da odustanes od provociranja.prvo si se debilisao sa onom slikom sad vredjas..covece ne mozes da me isprovociras jer si glup i jadan shvati to.samo si dosadan nista vise

Ti si amorfna fleka na sajtu, ugini više.

tvoj status na sajtu je -pajser koji se trudi.a ovako ne znam sta si mozda bi mogao da budes hrana za svinje jedino to

Nije realno da si toliko retardiran jbt. Deaktiviraj nalog pliz. A onda razmisli sta ces sa svojim zivotom i kako ces ga se resiti.