Prijava

ja ti dao minus na obe defke za ovo a ti kako oćeš

Danas idem preko pješačkog, u blizini moje zgrade je srednjoškolski centar i školarci piče na velikom odmoru.
I prolazi pored mene nešto malo, plavo, sa školskim ruksakom na leđima i najboljim dupetom kojeg sam vidio u posljednja tri mjeseca (ne računam jutrenje sa Stanijinom guzicom dok u pekari kupujemo ja beli lebac a ona integralne pločice i jogurt).
Pošto me je pička ispalila za večeras, zaglavila na nekom rođendanu (navodno, jebem li ga) ja imam jedan težak, odvažan ali plamaniti cilj - da nađem tu malu pičkicu kako znam i umijem. Na fejsbuku, naravno, neću je tražiti po gradu, umoran sam, sa treninga idem, radili neke drilove, sačuvaj me bože.

Odmori prvo druZe jutro je pametnije od veceri

Našao je ovaj jedan drugar za mene, kaže vidio i on prije 7 dana pa se morao raspitati.

Eto, toliko je dobro dupe da se priča po gradu o njemu.

onda je konkurencija jaka, reci joj da si stanijin menadzer

Nije to moj kalibar, mator sam ja za to, to sad ovi momci mladi neka ganjaju, ja sam matori kriper koji gleda malim devojčicama u guzice.

hahahahah koliko je andre objasnio postom gore

под условом да има 16 година минимално то је законска граница ако сам упућен

prvi put čujem za zakonsku granicu za kačenje slika

pogotovu kad je granica za jebanje 14

мислио сам граница за јебање јебеш му матер

Ima ona kafica grand instant 3u1 sa ukusom banane.
Elem, da ovaj post ne bi bio samo informativne prirode dodaću još
a) uzeo sam pare neke
b) jebao sam
tako da idem sa b) jebao sam sinoć neku klinku, konobaricu i pošto sam prespavao kod nje skuva jutos tu grand instant 3u1 sa ukusom banane JEBEM TI ŽIVOT U PIČKU kako je ogavno popio sam pola i evo sad sam na šolji povraćam govna.
A ŠTO JE NAJGORE obično kad kenjam u gostima odomaćim se pa ko zna kad ću kući :(((

Kako si uspeo da je jebes sta si joj prvo reko

Pitala me: "odakle si nisam te viđala pre"
pa sam lagao kako sam stigao

Марко
под условом да има 16 година минимално то је законска граница ако сам упућен

Kojih crnih 16....