Prijava

Ima tema na forum za dobrovoljno davanje krvi i tako te stvari, oli da ti je nađem pa tamo napiši koji grad je u pitaju da neko da krv ako zatreba?

Hvala Meśo,našlo se još par mojih drugara,da da krv.
Hvala u svakom slučaju brate.

Živ bio.

Radiationworker

Пријатељу, само да ти кажем да у оваквим ситуацијама мораш да имаш приоритет. Најважније је да ти се брат опорави, а потом да се позабавиш својим финансијама. Није сад време за децу. Још једна уста која немаш чиме хранити су ти сад (нажалост) последња ставка у твом животу.

Знам и сам како је кад ти се за неколико дана сруши свет, кад ти све пође наопако и кад мислиш да не може горе, кад оно још већа беда те снађе. Мени су се од корпе коју сам добио од једне девојке, десили прво застрашујуће озбиљни здравствени, па потом пословни проблеми, а самим тим ми је била и угрожена и егзистенција, а потом сам и видео како ми у најтежим моментима неки мени до тада блиски људи окрећу леђа. Кроз сав пакао сам прошао сам. Зато постави приоритете, види који ти је проблем највећи, а најважније је сачувати живот, најважнија је глава на раменима.

Hvala Fender cenim to.

Nastojaću prvo bratu da pomognem,hvala ti još jednom

Skoro su počeli da mi izlaze šuljevi, jedan sam opipao i čini mi se da je u obliku Kosova, ko zna šta to znači... Ne bolidu me uopšte, al' me užasno iritira kad kenjam, izmetu treba mnogo duže da izađe, pre sam kenjao najviše 10 minuta, sad traje i po pola sata. Ako neko zna neki preparat protiv šuljeva, molim ga da mi predloži, al' neka bude dobar i efektan...

Kako mi je uneređen prostor oko kompjutera, tačno me treba bit'. Zato ne volim da palim svetlo kad sedim za kompjuter. :0

Znači da je tvoj šupak sveta srpska zemlja. Pazi kad budeš to čačko i saniro da ne oštetiš neku zadužbinu Nemanjića.

Hvala kizo, veoma si od pomoći... ZA KRALJA I OTADŽBINU !

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAA

данас сам схватио да моје гениталије дијели само пар слојева котона од женских. узбудио сам толико да сам моментално ејакулирао на тепих. Као и мушких, да. размишљајте о томе... :(

Upravo mi eksplodirao fen,drugi po redu za mini vreme, mamu mu kurvinu, i sad sedim sa mokrom kosom. Gnjecam se kod radijatora da malo prosušim ovu grivu, da ne dobijem tuberkulozu. Kad mi nije pola glave zapalio, dobro sam i prošla. A bio svekrvin i, jebemmu, u obliku sličnom pištolju,hahahaaa!
E, kuku meni.

Два фена експлодирала за кратко време истој особи? :О Можда га држиш превише близу главе кад га користиш, тако да већи део шурде остаје и прегрејава фен.

Jok,Sreto, nego kad sam ekstremno nervozna (a u poslednje vreme jesam), meni se dešava da pucaju električni uređaji. Sijalice(posebno!), fenovi, ili da mi džiklja onaj statički elektricitet (Amos), pa kad nekog pipnem, pecnem ga ko iglom...:(
I kosa mi se našušuri, budibogsnama.
A ne sušim kosu jako blizu, baš zato da ne "zaguši" fen. Uostalom, onda bi fen trebalo da se isključi sam (valjda ga isključi onaj mali termostat), pa nastavi da radi kad se temperatura snizi...Pauza mi prošla, idem opet kod radijatora...

kad sam ekstremno nervozna (a u poslednje vreme jesam), meni se dešava da pucaju električni uređaji. Sijalice(posebno!), fenovi, ili da mi džiklja onaj statički elektricitet (Amos), pa kad nekog pipnem, pecnem ga ko iglom...:(

+1
drveni češljevi i ne pipaj metalne površine,kosa se da osušiti,pazi glavu :3

Слаба струја, сине, слаба струја...

Što sam se utripovala da mi i radijator ne crkne (to je onaj "švedski"-opet na struju), pa sve obigravam da ga ne ubiijem!

A to, što kaže Smare..koga boli dupe što nam je slaba struja-nadležnima puca prsluk za to..o tome ne mogu ni da mislim.

UBIJMO PRIRODNOM STRUJOM VEŠTAČKU!

Какви црни надлежни...
Ја имам расвјету у мом селу која није радила 8 мјесеци, а уз то кад је радила, радила је слабо јер је била прикључена на дом омладине и струја је била јако слаба, није могла то да издржи, па су прије избора пребачили на ову станицу и нормално је радила, сад кад су прошли избори угашена је поново :)

Углавном, ваљало би да ти неко то провјери па да се жалите јер од тога цркавају ствари по кући редовно :)

Srno, ladno bismo mogle generator da prikačimo-već vidim SVETLIJU budućnost za nas, Amose. :)
Mare, ...im ja mat** , nema ovde reda ni zakona, možemo svi kolektivno da se obesimo na bandere-ništa ne bi pomoglo. Samo da popravljamo ili kupujemo nove fenove i milione sijalica.. :)

Ne da mi se da citam ceo tekst ali mamicu im nabijem, sta rade mater i caca po ceo dan kad teraju klinca od 12 godina da izdrzava porodicu? Serem se ja na sistem, cisto izviljavanje.