Prijava

što se tiče izijevog izjada, da, pare su do jaja, bukvalno ako si nekad zaradio 20 evra u životu komunjara možeš da budeš samo ako si pičketina, što ok, i jeste 99,9 posto komunista i levičara osim baš baš idealista tipa Duci SImonović

Koliko placas pusenje gvozdene

ja ne plaćam za seks

Samo kada imam para budem ono sto zaista jesam, steta sto to traje dan, najvise dva

"da imam para svaki dan bih bio kreten"
Pseto 2014e

Doduse nije da ja nemam love ali objasnicu vam na koje se pare misli pesmom u sledecem postu

ova nikolija ima baš opasan flou

Ma koji milion brt to bih skurco za dva meseca

pa da, nisu to neke pare

Sta biste uradili sa milion $?
Ja kontam 50-100k bih uzeo za sitnice i drkanje generalno, oko 50k za auto, ostalo u nekretnine, pa odatle po potrebi i prilici otom potom

Vidi se da nikad nisi imao vise od hiljadu evra na gomili

Kad imas neku vecu svotu novca a svestan si da su vrlo male sanse da ces nekad opet imati toliko najpametnije je da sve iskoristis za nesto sto ce ti donositi lovu

Ovo je tako osnovna škola 1987god.

Investirao bih pola miliona u neku ruralniju američku sredinu i samim tim bih automatski dobio zelenu kartu. Imao bih još pola miliona, otvorio bih cevabdžinicu u San Dijegu i živeo ko Bog.

Ako mislis na nekretnine kao stanove onda nemas pojma^ a ako mislis da nesto pravis pa prodas stanove i lokale onda ok al nisam siguran da bi imao dovoljno za pravu stvar

^za 900k evra mozes da kupis 3-5 stanova a to ti je prihod od soma evra mesecno

Ajmo pricati Kako zaraditi milion evra

I stanove i lokale zavisi ovo je na grubo sad, pa ako se otvori prilika za biznis ili statijaznam ili da se iskoriste ti lokali ili prodaja