Prijava

Pusenje nema uticaja na zdravlje ni na onog koji pusi. Ima gorih stvari. I pitam se zasto sam prestala... Nije problem ostaviti pljuge, problem je to neprestano secanje na prijatnost koju ti duvanski dim pruza. Onom koji nikada nije zapalio, savetujem da to ni ne radi. A onom koji jeste, savetujem da uziva sto lepse uz razne buntovne veleslalome u nepusackom okruzenju.

Nisam te ja džabe ženio! :)
Al' nisi bila fer što me tad nisi obavestila da ćeš da prestaneš da pušiš. ;)

Izvini, mali, koga si to zenio?

е, АЈДЕ ПРЕБАЦИТЕ ОВО У ИГРЕ ПОШТО СМО ПОЧЕЛИ ДА ЋАСКАМО ОЗБИЛЈНО! мРШТЕ У КУРАЦ, ШТО КСЖЕ МЕНСУР

Marcipan. :)

Tebe sam isto prosio, a to što si odbila, tvoj gubitak. :)

Gambi, jos je sveze... I sta ce vam tolike teme o tome! Zbog vas sam pocela i miris dima da osecam. Nikotin...mmm...venama mojim. :))

Ha, tek mi sad nisi jasna kog djavola si prestajala. :)

Ni meni nije jasno! U stvari, imam neku cudnu zamisao da ce mi kasnije biti teze da ostavim, pa sam pomislila da sada pocnem. Inace, ovo mi je treci put da ostavljam. Ja sam zivi dokaz da to nije tesko, bez obzira sto nemam odgovor na pitanje zasto to cinim. I jedino me to tera da pocnem iznova... I kada kazu "nisi karakter" dodje mi...uf! A kakav su oni karaker kada nikakav porok nemaju! :))

To su sve sise od ljudi ;)

НЕВЕРА МОЈА БИО СИМТИ!!!!!!!!!!!!!!!

Jesu! Kao fini...nista oni ne znaju! :))

http://www.youtube.com/watch?v=hkUL4jn-NFY

Od nervoze strasno mis se pusi, cigareta bilo bi (nekakvo) resenje...

Ljudski je imati porok stvarno, ja sam mnogo ljud....jedino ne zvacem zvake...

СРБИЈА, АЛКОХОЛ
ЦИГАРЕ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ljudski je gresiti, a nadrealno ostati u poroku. Ima li sta lepse!

Сад прочитах онај "закон"...

Као што сам рекао... Оно није закон већ скуп ретардираних одредби... Још се ови профани на мом факсу триповали да неће моћи да пуше на тарасу... ццц...