Prijava

Ja pušim i u busu, boli me kurac, nekulturan sam....

Kakav zakon, šta kurac!
Oću da budem kul i da pušim!

Мрмуне брате...
Не пиздим ја само износим свој став... можда малко жустрије, ал опет став... то бих и њој у лице рекао!

едит: Мени нико не дрма ковчег

Jebem li ga, ne znam tačno kakav je zakon, ali bih rekao da sam protiv. Ne treba ljudima ništa braniti, pa ni dumru.

Eee, 'sam vam pričao kad mi je onomad drugarica pušila u kolima?

Za.

Apsolutno, jebeno ZA.

Alergičan sam na dim, još više na pušače.
Dalje od mene.

Nisi Tulume... 'Ajde da čujemo, da ne kažem pročitamo :)

Чито сам... гадно је то било тулуме... ја бих је избацио на сред цесте да сам био на твом месту...

Aj da organizujemo PRAJD!
Ako ne može vidimo se na sudu bičez, ima zovem Ali Mekbil!

Eee, 'sam vam pričao kad mi je onomad drugarica pušila u kolima?

HAhhahahahahahahahahahahahahahahahahaha

ajde pričaj opet, prekinuo sam se kad sam čitao :D

Pa to je bilo negde onomad, neki letnji mesec, ili predletnji, tipa mart. Upalio ja labuda i krenem tako po getu, sretnem drugaricu, čeka neki andrak, valjda bus. I ja se ponudim da je povezem, ako me razumete. Nismo prešli 500 metara, ona izvadi cigare i zapali. Ja tu sav ispizdim, izbacim sva četri, i kažem joj da nema šanse da ću da je pustim da mi puši u kolima. Ona navalila, kaže samo malo će, ionako puši kratki.
-Slušaj kujo, u mojim kolima neš pušiti kratki dok sam ja živ!

Tako joj ja kažem, tim rečima. Ali đavo je to žensko, ubedi me nekako i poče, a meni neprijatno. Muka mi od dima, uvek bilo. 3 dana mi je trebalo da izvetrim labuda.

Ma jebite se bre, podržavam zakon!

Uveo bih ja zabranu na duvan kao na travu. Što vi možete da purnjate gde hoćete, kadeći svuda oko sebe i trujući sve žive, a ja spravu ne smem da zapalim na javnom mestu? A zna se šta je štetnije. Npr:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Cancer_smoking_lung_cancer_correlation_from_NIH.svg
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Rational_scale_to_assess_the_harm_of_drugs_(mean_physical_harm_and_mean_dependence).svg

Википедија као извор аргумената, тако добро као свака реклама за прашак.

Ja koristim LENOR, ako me razumeš.

protiv iako nisam pušač...
neviđena diskriminacija, naročito zabraniti pušiti u kafanama... kome se brate ne sjedi u dimu nek ne ide... jedino sam za zabranu u kancelarijama i bolnicama, sve ostalo je može...

Jebem li ga, ne znam tačno kakav je zakon, ali bih rekao da sam protiv. Ne treba ljudima ništa braniti, pa ni dumru.

Ma boli mene tuki sto ce oni dumru, nego sto meni smeta!
ZA!

Ahahahahahahahahahaha, to Tulume! A je l' voziš Škodu felacio? :)))))))

Kako nije diskriminacija?
Od 11og nema pušenja na ulicama.
Ne može neki tamo zakon da poskida ljude sa nikotina.

Ja podržavam zakon. Živim u državi u kojoj je zakon na snazi već godinama i dok sam pušio nije mi uopšte smetao. Čak sam se i navikao da izađem napolje na pljugu do te mere da mi je bilo neprijatno kada sam palio u nekoj privatnoj zatvorenoj prostoriji - jednostavno pljuga više nije bila ista bez svežeg vazduha. Odeća i kosa više ne smrde.
Sad kad sam prestao da pušim, tek sad vidim koliko to odvratno smrdi :)))
Takođe sam primetio da je od uvođenja tog zakona veliki broj ljudi ostavio pušenje. Jednostavno se okrenuo trend, ni klincima više nije fora da puše.