Prijava

Дођох на ову идеју пошто се очито сајт полако али сигурно претвара у форум.

Мислим да би било кул да се рецимо одреде дани у месецу, 2 - 4 када ће бити онемогућено ауторима да пишу на форуму, чак ни ПВТ. Е сад може да буде један недељно или два пута месечно рецимо 10. и 25.

Ово има за циљ да чланови мало пређу са форума на дефиниције.

Такође да се онемогући и чет.

Е ај, сад. Или мислите да је и ова идеја глупа :)

Zavisi... Ako će defke da budu glupos', onda bolje da sede na temema da nas mentalno zagađuju. A biće, tako da...
Protiv!

Ма дај бре, један дан! Не мораш да читаш нове дефиниције, тражи квалитет!

Smorili ste me. Idem da spavam.

Jedan dan bi svakako izdrzao.

Ali teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesko.

Гамби, значи хтео сам да те убацим у почетни пост ал рекох, променио се ваљда... као оно међутим...

Ja sam za ovo, majke mi!!!
Valjalo bi da postoji dan da se bar malo više defke čitaju

два пута месечно рецимо 10. и 25.

tad su penzije!!!! fbmanijak je krbobabic, glavom i bradom!!!!

tad su penzije!!!! fbmanijak je krbobabic, glavom i bradom!!!!

Ahahahaha, ženo svaka ti čast!!!

ХАаххаха хтео сам да напишем првог и петнаестог, ал ми било глупо зато што су тад плате :))) Нисам имао појма да упадам пензијама у термин...

fejzbuce kad ce ona pomoc penzionerima

ништа не знам, питајде Динкића он је за те финансије задужен!

stvarno bre idite ocenjujte malo, samo nešto trabunjate na forumu, ko da će neko da vam uvaži mišljenje :)

Strajo, nešto nije u redu? :)

meni su defke postale jezivo dosadne. i mahom glupe... i onda ako nesto nekom prokomentarisem, taj/ta se nadrka i ode i nalupa mi minuse... ne mogu sa decurlijom da se smaram... ovde se barem zezamo...

Фејзбуче подржавам твој предлог.

ma forget about it...
šalim se, ma sve je ok, samo me smara sajt i forum me smara i dosadan je bre. sve isti ljudi, iste priče, ajde pišite defke malo ako su vam deca dosadna, ja evo pišem, još par autora redovno piše, gde bežite stalno, samo se otvaraju teme:
Šta mislite o modovima?
Ko je najbolji death metal bend?
Koliko nepriznate dece ima Marlon Brando?
Ko je najbolji reper?
...
Kao da gledam osnovnoškolski leksikon

Ovaj fazon

Ja pišem kad god sam tu. I ocenjujem isto. I sve stgnem, i nemojte mi dirate forum.
Ko će pisati pisaće i sa forumom i bez.