Prijava

Da JEBEŠ

Za to ima forum, a sad mu daj neki stvarno konstruktivan predlog...

Vidim da se gambi prepoznao u ovome ...

ahahahahahahaha, samo zamisli definicije tog dana. Recimo, očekuje se bolja ocenjenost, svi izbace po tri random defke, na sajtu bude u svakom trenutku jedno 60 strana novih definicija, od čega je 49 strana zrelo za brisanje. Mod ekipa izvrši suicid, lakše im nego da brišu defke, Kaizen se navuče na dop, autori upadnu u bedak zbog gomile govana na naslvnoj. Osvane 16. nema ko da briše defke, da reguliše hejt i vređanje, izbacujemo gomilu random gluposti, Fejz opet napiše ciganski zipo, Nadžak hejtuje. Smarkove slike naprasno počnu da iskaču po definicijama. Brđani lajkuju jedni drugima definicije tipa

Brdo - Ekološki mobilni.
Primer: popne se Šabalajzer na vr brda i prodere se: Aaaaaaaloooooooo Dubeeeeeeeeee, ajd navrniii vamo na ednu pivuuuuuuuuuu.

Ravničari upadnu u još dublju depresiju.

Ja sam za.

Fejzbuče, taj jedan dan ništa neće promijeniti, tako da je prijedlog i dalje vezebez, a ovo drugo...pa šta fali da pročitaš Lakija ili nekog drugog sa puno definicija, valjda si od tih autora i pročitao nekolicinu, a čitav dan visiš na Vuki, ČITAJ! :)

Fejz opet napiše ciganski zipo

Што кад га ево жив зипо ништа му не фали!http://vukajlija.com/ciganski-zipo/238658

au reme udarila ta titula pomoćnog modu u glavu :)

a čitav dan visiš na Vuki

Не висим цео дан, само сам један део дана ту и активан много, смарам и сам себе! Иначе како у овом посту изнад звучиш као Лулаби немаш појма! лололо

Da ne kažete da sam govno koje stalno oftopikuje ja sam uglavnom za ovakve predloge koji bi smanjili broj umobolnih definicija al ovo mi se čini kao loša idea
EDIT Gde je sad lulika da vas tera na definicije nema je kad je najpotrebnia lololo

Ja samo da kažem da sam pala ispit i upala u veliku depresiju i da podržavam predlog.

Hahhaha, pa i ona je Izbosne, nije čudno :)
Ma napisao sam da bi temu trebalo razraditi, neka to neko uradi.

nema veze Fejse, još jednom ga napiši, greota da takvu defku ne vidi što više ljudi. :)
Dušane nije me udarila uloga u gloovu šta ti je. :) al mi došlo da se proserem malo neđe. Mada ovaj Fejzov predlog mi se svidža. Samo kako ćemo da odaberemo odabrane za taj dan :) lololo

Неће бити одабраних !! Одабране су ионако говно лолол

forum je ipak potreban i zbog prijava i još koje čega da se predloži "dan bez postera" bio bi za

E sad si me u srce dirno. Zar tako da popljuješ moj rad? Nisam to od tebe očekivao. Lolo

Реме сам ти ја оно вече рекао да ће добијеш ћушку за сваки плус један на дебилну дефку лололол

ljoljoljo, ne mogu da te svatim ozbiljno, sa ti šiškama. Lololo, kad se ošišaš, će pregovaramo. :) lololo

сајси га лолололо

dabogda ti ćale čitao politiku na wc šolji. Lolololo

pa niko ne mora da odobri predlog da bi se isti sproveo u delo. skupite kritičnu masu i odradite to majku mu.

Mislim da je predlog u najmanju ruku genijalan. Ništa ne fali da se društvo preseli na komentare definicija i da tako stimulise čitanje definicija i raspravu o njima. To bi svakako pomoglo i da se kvalitet popravi.
Kao eksperiment možete zaključati ceo forum i čet na 24 h. Neće Vukajlija propasti ako jedan dan, za probu, ostane bez foruma. Mislim da će ovo dati odlične rezultate.