Prijava

Можда би тај дан без форума и натерао људе да читају дефке мало више, а не само да пишу којекакве нонсенсе.

strajo, ja npr nikad nisam nesto manijakalno pisala defke. ne pisem da bih pisala, nego kad mi naidje, kad se setim necega... nisam "plodan pisac" heheheh eto, to cu sad da defkam...

pa ok, ne pisu svi po 5 defki dnevno ali hajde da se dopisujemo i zezamo u vezi defki a ne oko ne znam ni ja cega vec, samo pogledajte nazive tema sa desne strane, Krkobabic bi se smorio... :)

Ја мислим само да је рецимо пре два три месеца било много веће зезање на коментима него на форуму... Можда грешим али тако је мени изгледало... Мислим да је много боље да коментаришемо дефиниције него форум... Па чак и јавио се преселио овде... :)))

Djela, a ne riječi. Ajmo na defke.

Што бих овлео да ми падне на памет један вако гејнијалан предлог! хаха
Трол фтњ! Фејсе који ти кривак леба ти те ваке теме отвараш. Иди оцењуј дефиниције мало! :П

kako sam provalila krku, a? opasna sam... hehe

ma šta bre u vezi defki, crni strajo... kojih defki... ko će bre da čita 500 defki da bi došao do 5 dobrih... i šta da kažem...? "plus, dobra ti defka"? i to je to...

Лули, немој молим те те фазоне, није ово оно кукање за дефкама и скором, само предлог да се уведе нека традиција на вукајлију и да се првобитни смисао сајта оживи! Само толико

Традиција на сајту који нема ни пет година :Д

Дана ће се први пут одржати традиционално гласање за престолонаследниковицу вукајлије.

e, pre 6 meseci je bilo DO JAJA zezanje na defkama... al otišli ljudi.. banovani, smoreni, potisnuti, milion puta hejtovani...

Лули, немој молим те те фазоне

Koje fazone, Fejze, brate?

Blago meni kad je svaka moja riječ protumačena kao fazon. Baš sam neka vickasta.

Čovek otvara temu na forumu da bi rekao ljudima da se okanu foruma. :))
OoooOooo, vukajlijo, progutaj me.

Luli sto se vredjas odmah, jebi ga... cini mi se da tim ae na defke brzo pokusavas da glumis mamu il sta vec... znaci milion puta sam rekao da ja citam mnogo definicija dnevno jednom sam izracunao da je to 180 komada... tih dana bih recimo procitao sigurno 350... razumes sta ti pricam

Mylyce ne da se okanu... samo sam dao predlog, dan bez foruma, jebem li ga mislio sam da ces bar ti da shvatis... :)

E, nemoj da me vataš na te fazone da bar ja treba da shvatim :p Glpa sam i to je evidentno.
Nego, bolji bi predlog bio da se definicije dovuku na forum. Odnosno, da ispod ovog balončića sa poslednje aktivnim temama stoji i zmijica najnovijih definicija, dugačka, kao što je dugačka bila u prvoj verziji vukajlije. Ili još bolje, iznad njega.

, bolji bi predlog bio da se definicije dovuku na forum

Genijalam predlog treba da ide poruka "niste ispunili kvotu ocenjenih definicija danas ne mozete da pristupite temi da bi ste pristupili od ponuđenih definicija ocenite bar tri komada"

мало је то Душане, мало! Бар 5, то је већ цифра!

Zamislite...onda će se ljudi truditi da imaju što bolji naziv definicije, mesto što boljeg naziva teme. Listaš da iščitaš odgovore na tvoj post i do kraja stranice se protežu definicije. I pažnju ti privuče malena, iskričava, nevino detinjasta Pileća perspektiva.
Otvoriš.

Pileća perspektiva

Za razliku od ptičije, ovo je perspektiva nemoćnija i od žablje. Jer pilići ne mogu da lete.
Vidiš nasušno zrnevlje koje se pred tebe baca, neretko te spiči u oko, ali je melem za oči u odnosu pogleda na sopstvena govna u koja ti se sve dublje zarivaju sve nemoćnije kandže. A onda, u zavisnosti da li si petao ili kokoška, tvoja perspektiva se svede na bedno zarivanje, još bednijih kandži u ženin potiljak, ne bi li nastao još jedan osuđenik na ovu perspektivu s kojim ćeš da deliš bedu sopstvene spoznaje.
...

:povlači vodu:

вала нек си је повукла... и оно твоје још стоји, није склоњена :)