Prijava

Мени проценат успешности код риба 100 одсто...нисам ниједну досад мувао :)

wojtek
Ја сам једаред цијао неку пијану рибу пет сати у КСТу, само да би ме она на крају питала да ли могу да јој нађем посао.

Smijem se ovome pola sata.

Ja sam jednom muvao ribu za koju sam mislio da je darkerka, a ispade da je bila samo sveže ožalošćena.

Највећа испала је била кад ме неки конобар смарао и дувао ми у лице јер сам имала неке шишке, па као да ме зајебава јер морам поново да их наместим и кад ме сморио ја му рекла 'Ај одјеби, смрди ти из уста.' Иако му није смрдело, ал није се више појављивао за нашим столом :)

едит: ај добро, није највећа, серем, ал јесте једна од већих.

Kakav si zlotvor, jeb'o te :)))) Pa, je l' ličio na nešto, il' je bio gadan k'o lopov?

Pa, nemam neku legendarnu, al' mi je dobra ispala kad me utripuje, a na kraju me o'ladi i kaže da nisam njen tip ili neki šit u tom stilu.

ja sam sebi najveci neprijatelj po tom pitanju...muvam jednu makedoncicu na plazi u paraliji...noc, mesec super sve...i stize mi poruka uhapsen Karadzic...i ona na foru 'pa ko je to '...i krenem da joj pricam o prilikama u Bosni o ratu o zlocinima, mom vidjenju svega...smori se Jovana Jovanka i ode ahahahh

Hmmmm... Najgora ispala... Pa ne znam, ne mogu da se setim. Uglavnom mi dosade il' me ignorisu pa sam odem.
A smaracice ispaljujem iz topa pitanjem "Izvini da li masturbiras u slobodno vreme". Ako to ne upali, i ona kaze "Da" uz ogroman kez, samo se cuje "Ako, zdravo ti je to.".

Pa, je l' ličio na nešto, il' je bio gadan k'o lopov?

Сладак је лик био, али ја обожавам да се курчим.

E, mazohisto moj...

Сладак је лик био, али ја обожавам да се курчим.

eee, pa zato si ostala nepojebana i nervozna kolegenice. I sto je jos gore, sirotan je zavrsio suvog kurca, mokrih opanaka...

Sad bi bila fora da neko počne da piše: Jednom dok sam konobarisao, non - stop sam prilazio jednoj maloj da joj dunem u šiške, kao da joj ih namestim, dok ona u jednom trenutku...hej, vejt d minit!!!!!

Па јесте сад, треба са сваким слатким да легнем :) Мани ме тих мувања у изласцима, ту сам по дифолту дрска. Шта ја знам ко је, шта је, ко су му родитељи и да их није можда прексиноћ исецкао ко жербо коцке. Најјача је сцена она прича да је риба наватала некрофила у изласку, колико год та прича невероватно звучала, свакакве дилеје су ван Вршца :)

Хахах натнат :)) Фора је што знам две особе на сајту које проверено знају тог конобара :)))

Jedna od jačih! Desilo se mom prijatelju na pauzi između dva predavanja. Mogu da pričam i u prvom licu jednine ali mi niko ne bi poverovao! (Otkud ja na fakultetu?!)
Priča ide ovako:
Sedi devojka u amfiteatru na pauzi. Sama i nekako zamišljena. Prilazi joj moj ortak (a dugo mu se dopadala):
- Zašto si tako tužna?
Ona:
- Umro mi je otac!
On (već sasvim zbunjen, proklinje trenutak kad je skupio hrabrost):
- Žao mi je. Kad se to desilo?
Ona:
- Pre dve godine ali sam ga se sad setila.

Mene nikada nije ispalila žena niti je to moguće. Ja samo kažem Ciao bella i ona je već na kolenima, otkopčava mi šlic.

Recimo da se mojoj najboljoj drugarici desilo:

Tip: E, kako se zoves?
Ona: Nevena.
Tip: A jel bi htela da se lizemo veceras?
Ona: Ma nosi se bre.
Tip: Ionako si kurva. Viri ti kurac iz ociju.
Ona-unese mu se u lice i stavi dva prsta oko oka i kaze- popusi onda pa da palim odavde.

Koja seljanija... Ladno nije htela da se liže sa dečkom.

ako me mrzi da pricam, onda se samo pravim da sam nevidljiva, gledam u plafon i zvizduckam. zabavno je mnogo :)
a ako sam specijalno nadrkana, onda ne dao bog da mi neko pridje xD ubivam!
"necu s tobom, taman umro, taman majka ti se na grobu okretala mrtva, jebem li ti majku mrtvu.. stoko seljacka... picka ti materina"
http://www.youtube.com/watch?v=KRluCLPPEa8