Prijava

Вести Б92:
У Канадским шумама пронађен једнорог. Људима се не саветује да му се приближавају,јер може постати агресиван''

tetka drol:
Ajde što je čovek pobrkao Templare i Hospitalce, ali kako je moguće da nije čuo za svetog Jovana?

pobeda :)

Вести Б92:
У Канадским шумама пронађен једнорог. Људима се не саветује да му се приближавају,јер може постати агресиван''

Ouuuu Daaaaa!!!! to su novinari bez mane i straha

Vest iz jutarnjeg programa Pinka od cetvrtka: "Srbija ne sme da ima visok javni dug, koji raste, a on, medjutim, stalno raste." Po svemu sudeci, "ekremizam" je zaziveo i u informativi. :))

Kako ste zaboravili onog klinca
"Crtali su mi pentagram na čelu"

Малопре Чипи из Освајача певао на плејбек код Лее Киш.

I posle me neko ubedjuje da je ono ona pisala u kolumni. Ma važi.

Juce gledam emisiju o nekim nemackim mornarima iz Prvog svetskog rata i u Arabiji ih navataju neki beduini i ovi im pokazuju zastavu i govore mi smo saveznici Turske itd. I odjednom izvuce novcic sa likom kajzera Vilhelma, i pokazuje ovim arapima, a ovi se medjusobno pocnu dovikivati, kao Alemani (italijanska rec za nemce dospela u arapaski ako se ne varam), a kako arapi cudno to izgovaraju, nasi mislili da vicu "Our money", i prevode "Nase pare".

Smarko, nemo' se ljutiš, ali, bgate, smaraš. :) Već je ionako svaka iole zanimljiva tema zaključana. :P

kizo

Вести Б92:
У Канадским шумама пронађен једнорог. Људима се не саветује да му се приближавају,јер може постати агресиван''

Ouuuu Daaaaa!!!! to su novinari bez mane i straha

Што је најгоре, ово је тачно. Учили смо из генетике о овоме и како и зашто.

Pijan sam bio sinoc :)

E sad, zašto je Vlad Drakula pokušavao da oslobodi čileanske rudare?

Čitam prvu stranu sad.
Što se tiče one devojčice što su je izbacili s prvog sprata, moj dobro obavešteni izvor kaže da je ta prvo sama iskočila par puta, pa su je posle ovi iz zajebancije izbacili.A mediji ko mediji su preuveličali priču.A i nije neka visina, realno ja sam skakao sa kotobanje na beton pa mi opet ništa nije bilo...A to je i više od 1. sprata.

Смарко, оћеш гаг?

Dzimi nije ti fora da mu pretiš gagom kad čoek nije tu

Ко му прети, Душане? :)

Кад смо већ код искакања кроз прозор.

Пре годину, две у мојој средњој један металац искочио кроз прозор зато што је на тв-у био пуштен "ДМ сат" (то одељење је имало ТВ у учионици). Претио да ће да скочи ако не промене, и они га нису јебавали ми 2%, па он скочио...

Додуше са првог спрата, само прејебао кук, ништа страшно.

Al bride zglobovi posle. : )
Sad sam teži, ne znam da li bi se usudio na tako nešto.