Prijava

kolegice, nemoj tako, i Tesli su se smijali sto se bavio nekom tamo strujom, pa na kraju...

Što nas nato ne bombarduje nisu odavno a trebalo bi

Bolje ovaj konj pjeva nego što izvodi penale, Lukač mu stomakom skino loptu jebo mu on majku

Kakav je trip da gledas đecu od 12 godina i kacis na vukajliju, samo dok osvanes u kuriru da propagiras pedofiliju ( DOKLE!! Posle droge vukajlija propagira pedofiliju. VUCICU REAGUJ)? A dete ko dete verovatno videlo od nekih pevacica i slicno.
A najjace sto sns napada rts da su protiv sns. Umro sam kad videh al jbg glup je narod.

Mozda ima zeciju usnu.

Već vidim naslov u kuriru

SKANDALOZNO

NARKOPEDOFILIJA:
AUTORI SA VUKAJLIJE SE POSLE NARKO ORGIJA KOPAJU SLIKE DVANESTOGODIŠNJE DECE NA INTERNETU

Kakav je trip da gledas đecu od 12 godina i kacis na vukajliju, samo dok osvanes u kuriru da propagiras pedofiliju ( DOKLE!! Posle droge vukajlija propagira pedofiliju. VUCICU REAGUJ)? A dete ko dete verovatno videlo od nekih pevacica i slicno.
A najjace sto sns napada rts da su protiv sns. Umro sam kad videh al jbg glup je narod.

Ne bi me čudilo hahahaha
Izlazi sa momkom jednim od drugog osnovne, tj iz istog su odeljenja.
Sestra mi mlađa reče duđem da vidim, ja crko. xd

ХАХАХАХАХ колко кида

" Život je kao frižder,kada je frižder pun mi smo zadovoljni,kada u životu imamo neku osobu da popuni prazninu opet smo zadovoljni "

Muamer Đedović

хахаха

Ау која трансферчина...

dajte neki transfer na foru pedju gnjatica i onog crnje fejl komedijasa,ne mora biti vezano za muvanje i stend ap i to,nego gde se neko izgubi totalno,ne moze da se izvuce iz situacije,a na sve to ga neko drugi tovari dodatno i ne da mu dise ni malo i ubija svaku mogucnost da se blamar makar na trenutak izvuce

koliko bi voleo da imam ceo hard disk sa takvim snimcima ko sto je gnjatic, da sam jako bogat platio bi onima sa pinka da ga zovu svake nedelje u emisiju kod one dve kurve, on bi pristao da bi osvetlao obraz i pokazao se u boljem svetlu, al bi napravio samo jos gore i jos gori jadnik bi ispao