Prijava

evo ga, labovk, još jedan u nizu koji čeka pare da bi uživao u životu.

Papane, pare su posledica stila života.
A sad ponovi, da se uverim da si shvatio.

hahah posledica stila zivota aj to objasni ako mozes al da bude suvislo..ako ti je filozofir
anje stil zivota tesko da ces ti da zaradis neke pare
ili mozda treba da cupas obrve i imas spicaste zulufe kao zeljko i pare ce same da dodju..ne znam sta si hteo da kazes

Upravo jer ne kontaš poentu te rečenice, već je smatraš filozofijom, i izgovaraš rečenice tipa: lako je njemu on ima pare.

Fora sa parama je da dolaze same po sebi, manje ili više. Nekom novac dolazi lako, neko ga nikad nema. Jesi razmišljao ikad na tu temu ili je lova za tebe čista banalnost?

ae odradite asl baket čelendž i iskulirajte sse

Жељан прод'о панк.

nikad ti neces imati dovoljno novca da uzivas ako ti je za uzivanje potreban novac labokv. to ti je fizicko pravilo sirotinje.

Pičkicama sa Vukajlije je Željko Joksimović gej i peder.
Ako niste uspeli da skontate lik uživa u životu. Pri tome je iz averidž seljaka izrastao u gospodina čoveka.

Vidim da ti je ponovo došao rođak da te izvede iza sena da te uneredi, pa si zapenio sa ovim goveđim trol forama. Mogao bi za promenu njega da istroluješ da ti je lepo. Imaš genetskih predispozicija da glumiš orgazam, to se odmah da primetiti.

Vidim da ti je ponovo došao rođak da te izvede iza sena da te uneredi, pa si zapenio sa ovim goveđim trol forama. Mogao bi za promenu njega da istroluješ da ti je lepo. Imaš genetskih predispozicija da glumiš orgazam, to se odmah da primetiti.

Koje promašivanje poente.
Chkode, toliko si zadrigao za tim kompom da postavljaš pitanja i konstatacije u rangu sveta koji ti razumeš.

poz

e care ja tebe ne razumem a to ne znaci da sam glup kao sto ces ti da pomislis nego da nema poentu
a kad smo kod ajs celindza
https://www.youtube.com/watch?v=Y_I64Lx-hKY

ne mislim da si glup labovk, već mislim da imaš averidž nobovsku percepciju o novcu.

poz

ma ja mislim da oni svi uplacuju svejedno pare iako se polivaju....no nebitno, svi ste vi pederi kao zeljko cim niko ne komentarise jovanu u bikineeyu

Chkode, toliko si zadrigao za tim kompom da postavljaš pitanja i konstatacije u rangu sveta koji ti razumeš.

Apsolutno. Složiću se da nisam navikao da se mešam sa tvojom kastom pogurenih ljudi, mutnih pogleda i unesrećenih detinjstava, koji pljuju kada pričaju i na prvi pogled deluju kao da su pošli da kradu bakar. Jebiga, priznajem da ne poznajem najbolje taj mentalni sklop što ima sklonost da tetovira ime sestre na podlaktici, pa je precrtava kad pređe na ćerku.

Poz

Sto nije bacio Hamo neki citat

Какви све ретарди, хаос.

Složiću se da nisam navikao da se mešam sa tvojom kastom pogurenih ljudi, mutnih pogleda i unesrećenih detinjstava, koji pljuju kada pričaju i na prvi pogled deluju kao da su pošli da kradu bakar. Jebiga, priznajem da ne poznajem najbolje taj mentalni sklop što ima sklonost da tetovira ime sestre na podlaktici, pa je precrtava kad pređe na ćerku.

izvoliiii....

http://www.srbel.net/wp-content/uploads/2012/08/bensedin.jpg

ajde zgutaj ovo lepo i na pajkenje

ajde zgutaj ovo lepo i na pajkenje

Nisam ni očekivao da ćeš na kreativniji način da izvadiš utovar iz bulje. Svako tovarenje tebe je unapred izgubljeno jer si debelokožac jebiga...

nikad ti neces imati dovoljno novca da uzivas ako ti je za uzivanje potreban novac labokv. to ti je fizicko pravilo sirotinje.

nije mi potreban novac nego devojka do 30 god.nisam gledao kako se zeljko poliva, cara je zakljucio da zeljko uziva u zivotu pa sam se ja na to nadovezao na kraju krajeva naravno da je novac potreban da bi se uzivalo u nekim stvarima..evo ti primer.ja poznajem dosta sirotinje a znam i imucne..imucan covek leti ode na palma de majorku jede super hranu vozi fina kola znaci uziva a sirotinja odmor provede kuci pored televizora gricka semenke jer im je i cips skup..muka je to covece...nisu svi kao aristotel, asketi