Prijava

desi deranje jesi skupio para da ides za budvu ili se sirotinjises po sutomoru

boro i sale...mislim da bi mogao hladnokrvno da ih pobijem

Ovog Despotovica treba hitno ubiti, metodom budak u celo. Idiot misli da je polivanje nacin da apelujes na bilo koga da da pare za bilo koju namenu. Ako je i od fudbalera, mnogo je.

http://www.blic.rs/data/images/2014-08-23/506277_0405_lb.jpg?ver=1408818359.jpg

samo sam pogledo vucelinu sliku, onako izgleda ko da se upravo iskenjao i uneredio odelo, i naravno pogodio sam da ce da pise da je najbedniji, da nema ni dinara nigde, i da zivi u prcvarnici od 12 kvadrata

posalji na 1003 da vucicu kupe neku vecu gajbu,da stavi nesto na stednju.da se ne brukamo vise.
tomica stedi u banci.moze biti 3 miljarde funti ili 100 evra.

https://www.youtube.com/watch?v=zkFc0nTQwWg

Obratiti pažnju na pobedu ištvanluka pošto je peder poliven jbt... Naglasio bih nelordski skok u vodu koji oslikava ličnost gospodina

kad rece da nominuje harisa dzinovica morao sam da se nasmijem na samu pomisao kako ce celavi da izgleda kad se polije, doduse velika je sansa da ce da to uradi sa sesirom na glavi.

Kakav peder jebotebog

Strašno stvarno. Nepravedno zapostavljen u toj plejadi pederčina koja vlada scenom. Ovom svojom facom pre nego je poliven, kao da čeka da ga kamšotuju, pa onda i sramnim stavom nakon polivanja, učinio je da Boki 13 izgleda kao Želimir Obradović kad počne da divlja po Guči.

ruku na srce moram priznati da jovana fantasticno izgleda u beekeneyu

ruku na srce moram priznati da jovana fantasticno izgleda u beekeneyu

ja mislio neke plaćene drolje
sad shvatih da sam u pravu

хаха тотално нелордски скок, како те рибе трбе ове полу геј ликове не капирам.

Koji ste paposi. Ovo je prvo polivanje ledom da vidim da neko kapira i poentu.

NAPRED ZHELJKO

Pičkicama sa Vukajlije je Željko Joksimović gej i peder.
Ako niste uspeli da skontate lik uživa u životu. Pri tome je iz averidž seljaka izrastao u gospodina čoveka.

ČOBANI

najjadnije polivanje imala emina jahovic, sedi na plazi i klinac je polije toplom vodom iz one male kantice za pesak lol

Čitao sam komente na stanijinom polivanju.
Drugi koment je bio tipa: al bi joj lizao čmar

gledate ta polivanja..jel vam zabavno kad se neko polije vodom heheh..a jes smesno..jebo te zeljko, ko ne bi uzivao u zivotu sa tolikim parama..jaka nauka...