Prijava

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/494548/KIDAJ-TEO-PROPADE-MI-ROK-CEO-Ovakvo-navijanje-jos-niste-videli-FOTO
Ovo je buduća intelektualna elita Srbije...
Ja retko postavljam bilo šta na ovoj temi, ali kada sam video transparente, žmarci su mi se popeli uz leđa od blama i morao sam da podelim.
Kao da je organizovao mesni odbor SNS u studenjaku, isti nivo kreativnosti i duha.

Da im prodamo Žajka da im smišlja parole?

njaaa
ne mora
ide im sasvim dobro

Vlasuljar mi je nekada bio simpatičan. Sad tek vidim o kakvom se Štimcu radi jebote.

hahaha kakva dileja

podseca me na onog retarda novinara mozzarta kad napisao posle tekme ''Lovernj je razbio kako je odigrao''...jebem ti novinarstvo u srbiji i sve u picku

janosh

vise mrzim novinare od pandura

To se samo zove novinar, priučena govna.

Novinari su ko starlete. Izmišlejno zanimanje pozz

selfi? kako su smeli? kako su smeLi da se smeju? kako su smeli da urlaju omg? kako su smeli da slusaju glasnu muziku? da sede na zadnjem sedistu? zar nemaji NIMALO OBRAZA?

какав фуњарски потез да би продали мало папира за буљу јебем им матер да им јебем, курац новине, грђи су од курира јеб'о им пас матер, три нормалне вести и дванаест вести о забави и о томе "како дркати пичку за 2 минута у јавном превозу", серем им се у уста баш.

"како дркати пичку за 2 минута у јавном превозу", серем им се у уста баш.

Иначе, знам да није тема за ово, али за женски део вукајлије:
-прекрстите ноге, пожељно је што више стиснути ноге, и потом крените да стежете мишиће на бутинама темпом којим вама прија.

Позз