Prijava

Jebeš mi sve, jeste lik kreten, ali me je kupio sa filozofima na početku, obnevideo i ja!!!

ovo je mnogo brutalno hahahha

hahahaha jes lik prsotina al ovi okolo su baš glupi. njih 14 i ovaj im opet pomera bulje.
onaj meme gde je isprozivao debelog lololo
debeli izgoreo, E KLINAC IDI NASKAČI NA KAŠIKU DOK NE ISKRVARIŠ ŠČUO

najtužnija srpska priča je ta što se on preziva horvatić jebem ti ženo majku

Horvatić, žut kao robert prosinečki, ima neki mekan naglasak.... taj je Srbin katolik.... nema treće

Boli ga kurac, za dva meseca će reći "pišam vam se na Srbiju, mi Hrvati ovde mnogo dobro živimo". Neka ide svako ko može i hoće, kad odu svi sposobni i pametni onda ću i ja možda imati bolji posao i veću platu.

A najjače je što lik ide u Dansku na 6 meseci samo (?!) i verovatno je Erasmus program u pitanju, pa će posle da se vrati. Ono, nije, tipa, ko Fejs dobio zelenu kartu pa spalio sve mostove za sobom lol:)

Ali izvala "voda u ovoj flajki predstavlja mlade i inteligentne ljude u Srbiji, sada je i poslednja kap iscurela iz nje jer sam JA otišao..." Jebote, ja da sam novinar koji ga je intervjuisao, pa ja bi ga na tom mestu tako zalepio za trotoar, sve i da idem u zatvor, jebeš mi mater!

Ma jok, lik će sa tim performansom tamo da se predstavi kao istaknuti umetnik svoje generacije koji u Srbiji nije naišao na razumevanje jer je etnički Hrvat i oni će mu dati državljanstvo za dve godine.

JA PAMETAN A TI GOWNO

Ma jok, lik će sa tim performansom tamo da se predstavi kao istaknuti umetnik svoje generacije koji u Srbiji nije naišao na razumevanje jer je etnički Hrvat i oni će mu dati državljanstvo za dve godine.

Logično.

Ovo okačila moja tetka iz Italije... Živ me blam pojeo.

Sad sam na fb proverio, ima stranica pod njegovim imenom, pise artist. Kakav umišljeni hipsterko

rekoh li vam ja, znam takvih po sto u kilo...