Prijava

Ишчитао сам на прескок, ал углавном је садржано све што причају ове новосадске шизе максимум 93. годиште који праве ''црне листе неподобних људи'' и слично, а на ферку их свако угази к'о бубашвабу

Meni je činjenica da naši debili objavljuju ovako nešto ko onomad 90-ih u Smederevu kada su neki lokalni skinsi budale pisali pismo drugarstva nemačkim neonacistima. Pa dobili odgovor i dali nekom normalnom liku da im prevede, a ovaj to pustio u javnost. Fotokopije originala švapskog odgovora sa prevodom na naški mesecima kružili po gradu, padanje i skečevi bili.

Moroni jebeni...

Fotokopije originala švapskog odgovora sa prevodom na naški mesecima kružili po gradu, padanje i skečevi bili

Е то бих волео да видим лололол

Hahaha koja "Bečmen vragolije" fotografija. Rekao bih da su ovo psetovi rođaci, ali ovo je ipak nivo iznad kopitara i džakova za krompir

вига овај опет измигољио. бечмен враголије? озбиљно?

nahrani svinje i ne diraj ništa

шта знам ови моји рођаци горе делују кудикамо(ово због тебе) нормалније од ових твојих
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/08/Danijel_Ljuboja_2011_%282%29.jpg

Daleko bilo, ne prizivaj

немој тако слао је чоколаде док си као мали срао у исти песак где и мачак софокле

ne znam da li si koincidencijom uboo ili ne, ali stvarno moram da priznam da si namazana izbeglica iz Bečmena ponekad

само нисам сигуран за име мачора

pa nije taj dan danas. mozda u petak budes siguran

а да, данас је недеља вашар у маринковој бари

у ствари ми није јасно како прозиваш бечмен а тотално се уклапаш у профил просечног бечменца додуше од неких 18-19год после и они батале ципеле на пачји кљун, гел за косу и онај ментолски изговор слова ш

šta je ovo invertovani bushido

Taman pomislim da si pronicljiv, ali onda ovako glupim komentarom sve pokvariš i skapiram da ne možeš da dobaciš dalje od gledanja kroz prizmu ekipe sa kojom blejiš po igrankama u improvizovanim folkotekama, koje preko dana služe kao kladionica i prodavnica loto listića. Nemoj da me poistovećiješ sa svojim asiks-izbegličkim ekipama koje furaju kose na jež i tripuju da su ortaci sa obezbeđenjem na koncertima Tarmi Rićmija

хахахаха погодио те коментар једног кисармија брате мораш да очврснеш мало заборави основну школу није свима било лако иако је теби тако изгледало

едит: извини ако је восак или тако неки курац слабо се разумем у те зајебанције козметичке