Prijava

Kakvi ste svi, ja se lepo isćaskala sa jednim Indijcem ,fini čovek pravi đentlemen!
Čak mi dao mejl, a upiškio se kad sam mu rekla "namaste" :)

To ona reč iz reklame? ;)

Pfffff, ja sam znala tu reč pre nego što su je usrali reklamom :))))

uh, znam ja i mnogo drugih indijskih reči, znam na primer kuni i lingam i sutra i svašta još :)

Ihhh, sace praviš važan, a sve si naučio sa one teme "Napravi madafaka film"-takonešto :))
Ili, daleko bilo, iz serija :))
ED: Jao, lingvisto...

ED: Jao, lingvisto...

Našla prevod? :))

'Naš i sam da tolika plavuša baš nisam, nemoj me vući za lingua, 'naš i da sam siktava kacam bolesna.
'Nam ja još kojekake reči koje bih upotrebila, al' bolje da ćutim :)

Bilo moderno tamo osamdesetih nešto furati se na taj guru fazon usranih isposnika u haljinicama od palminog lišća pa se gađali kojekakvim "misterijama univerzuma" i učili da postignemo nirvanu - posle skontao u životu da je nirvanu najlakše dostići tako što ispiješ pet piva pa sačekaš sat vremena i tek onda odeš u toalet ;)

Ja sam bila "nova romantičarka", čipka+ teksas i neon boje, melanholija i lanci oko guše..smrtno i nesrećno zaljubljena-sve po propisu :)
Nirvana? Život bez pranja sudova, provereno! :)

Sad me startovala neka cica, a meni bilo aprijatno da je razočaram, pa sam samo napisala (na njeno "lesbo?" pitanje) :No.Bye!

mene je najduže držao nju primitivs, mada sam duuuugo furao neku mešavinu rokabili i pank fazona dok nisam skontao da sam pomešao metafore :)

Ah, lepo doba kvalitetne muzike, eksperimentalne faze elektro roka i panka i jezive mode... :)
Tu muziku su najbolje "reinkarnirali" u seriji "Mighty bush" :)

jedna od mojih omiljenih serija, naročito onaj spot za supe kad pevaju zakopani u pesku... http://www.youtube.com/watch?v=1xDKt82kgzY

Ahahahaaa, konačno da neko ne pita "Zvini, a kakav je to moćni žbun?" sa cakljenjem u očima koje prosto izbija iz teksta :)))
Meni "Old Greg" naaaajomiljeniji. I "Future sailors"-na tu pesmu sam mislila kad sam napisala prethodni post :))

ako ima ikakve šanse da deluje nenormalno, ogromna je verovatnoća da sam to gledao, čuo za to i najverovatnije volim :)

Ah, kako je naša generacija dobra berba...! :)

još ako si pratila i Red Dwarf, sve je rečeno :)

Nisam, al' nikad nije kasno :)

sad ima i da se izabere jezik.
srpski je do jaja jer ima pun kurac slepaca...

a i ovo moze da se desi lolo:
http://pokit.org/get/img/93b87020595810518d0107e4671bd3e1.png