Prijava

E da, ja nešto ne preferiram belgijski stil pravljenja piva, mislim, lepa su i sve je to super, lepo ih je popiti ponekad, ali generalno volim solidno gorka piva.
Volim IPA, i jača APA piva, stoutove i jače portere. Mada portere slabije, Belgijance ne preterano.

Caro, gde je iko pitao gde ima da se kupi? :D

Hahhaha, nemam pojma. Mislio sam da je onaj post upučen meni.

Lol, izgleda da je Vidra obrisala post, bilo upućeno njoj lolo

Kurac, bila su mi se uzjebala vremena, pa ispalo da je Vidra postovala posle tebe, nebitno.

Aaa, nisam, al bih rado, kad vidim opis :) Ovo što sam ja pila je bilo nešto sezonsko, samo točeno, baš onako jak ukus kafe i čokolade ima, i to mi je bilo ubjedljivo najbolje, isto nekih 10ak % alkohola. A ovo što sam pila iz prodavn'ce je neko isto čokoladno, više čokoladno, ne osjeti se kafa, kao neki slatkasti jak alkoholni sirup da ima, da me ubiješ ne znam koje, trebalo je da slikam flašu! I isto to, al od banane. Al ovo točeno je više pokidalo.
Jebem ti Njujork, sad me uhvatila depresija ;(

Probaj ovo. Relativno lako može da se nađe u Bgu, po pabovima i u majstoru za pivo.
http://www.ratebeer.com/beer/youngs-double-chocolate-stout/139/
Cena između 400 i 450 kinti.
Opasno je dobro.
Ja planiram da napravim neki stout kroz mesec, dva, vrlo verovatno cu nesto na ovaj fazon juriti.

amstel ako ima onda može jedan ako nema, nema... Šta sad... Može i malo točeno

kakav je Paulaner jebo vas konj, da sam žensko 4354504305 postova bi bilo

ja sam pio ono psenicno.jebi ga,ne volim psenicna piva,al ovo mi nije bilo toliko lose.sve u svemu,iz nemacke i austrije je nemoguce da pivo bude lose.moze da bude vrhunsko ili dobro.

Nisam pio tog Paulanera. Mada sam prilično siguran da se nećeš otrovati.

kakav je Paulaner jebo vas konj

dobar

ima ga u bijeljini u pabu, fin je paulaner. precijenjen jer košta boga oca, al ono, fino :D

Aha, skupo pravo

Litar+krigla 15km u prodavnici
ovo
http://www.paulaner.it/img/_our-beer/oktoberfestbier/03_oktoberfestbier_togo_zoom.jpg

Koliko koštaju krigle ovakve od litar, gde ih ima?