Prijava

Pa slican je kao paulaner samo sto ima i neku dozu kiselkasti neke koju ne gotivim

Oettinger 8,9 posto alkohola na akciji, vrlo ljubazan ukus, ne-gorki, a posle nekoliko limenki grliš dvosed i vičeš "bako, češkaj me nežno"

ima u marketima taj Oettinger i koko je? ne bi bilo loše da se napiše nekad cena jest da nije informativni sajt al opet dobro dodje da znaš jbg.
što se tiče tamnog kozela tamni kozel od vode je gori
edit: http://www.akcijeikatalozi.rs/oettinger-svetlo-pivo-333171 :pa ovo da je dobro za 70 kinti uzeo bi 20 komada

British pub u Balkanskoj jebe s pivima, Paulaner je nešto manje od 200 kinti, Budweiser isto, al' jebo to, vrlo često (tipa min. 1 nedeljno) imaju akcije pivo 0,5l 100 kinti i to Budweiser, Paulaner, Nikšićko tamno, jednom bilo Paul 70 kinti 0,5l ehh preljep je to dan bio. Kad su te akcije 0,33l je 45 kinti, al' valjda niste pederi da naručujete bejbi pivo.
Budweiser tamno jebe! Jagodinac isto od ovih socijalnijih piva.
Kakav je Erdinger, vredi li para?

Nubovi, koji Paulaner pijete, hell ili weissbier? Mislim da kod nas ima obe vrste, koje su totalno razlicite. (hell-lager; weissbier-svetlo, psenicno pivo).

Kakav je Erdinger, vredi li para?

Erdinger solidan. Po meni Paulaner weissbier moze da se nosi sa Erdinerom, iako je ovaj drugi "poznatiji". Ali ja ti preporucujem Erdinger Dunkel (tamno), ako mozes da nadjes.

Ja pijem psenicni nemam pojma sta ostali piju

Po meni Paulaner weissbier moze da se nosi sa Erdinerom, iako je ovaj drugi "poznatiji".

Kao prvo erdinger nije poznatiji(objektivno) a kao drugo paulaner je klasa za erdinger(subjektivno, normalno)

kao treće tamni erdinger ima ukus ostataka vode iz bureta, ali ne onog nego onog za naftu ili onog što ostane ispred nedovršenih kuća u zemun polju
edit:koja su najbolja ekonomična piva po velemarketima, za recimo 100-150 đunti?

нисам пио и не могу да коментаришем.

кажу да је ово:

http://media.beeroverip.org/beers/delirium-tremens.jpg

Je l' zna neko šta sam pio u majnersu, švapsko pivo, 8.2% alkohola, mutno, može kašikom da se jede, a mislim da nije šnajder? reme pomoyi

Pio sam sinoć vajferta sa redizajniranom etiketom, neočekivano dobar LAGER
I plastični jelen od dve kile sam pio pre neki dan, nisam verovao da je onoliko bolji od lavova u staklu

Ko voli ona izdrkavanja sa turanjem ukusa u pivo neka proba hoegaarden sa narandzinom korom valjda ili samo narandzom(ja izmesao jedno 7-8 vrsta pa nisam zapamtio lepo) pa neka bar pije kvalitetnu izdrkotinu, pivo valja ako zanemarim ukus(jer ja ne volim te vockice i to)

Radj trebalo bi da pitas remea ipak ali moguce da je schneider aventinus tap 6

Oettinger 8,9 posto alkohola na akciji, vrlo ljubazan ukus, ne-gorki, a posle nekoliko limenki grliš dvosed i vičeš "bako, češkaj me nežno"

ima u marketima taj Oettinger i koko je?

Kupio pre dva sata u tempu limenku, ovaj od 8,9%, 84,99 kinti. Onom drugom je mozda malo niza cena.
I sto kaze Kaunt, ima ne-gorki ukus a kad progutas osetis kako alkohol krece da izlazi kroz nos. lol

bajdvej Srbendo, prosro si se za Erdinger tamni, iskreno.

E, to, upravo pijem ga, u Maxiju isto ima ga.

ps, jeste ipak šnajder, vrlo moguće da je baš taj što kažeš

vazda ganjati punca koji zna napraviti dobro pivo

punac, tast, ženin otac :)

PUNAC
U
N
A
C

Пробах данас неко безалкохолно пиво, али домаће. Тамно. Занимљив укус скроз, не вуче на квас, слаткасто је али је таман и горко. Скроз кул ствар, немам појма како га праве. Раж додају унутра, толко знам.

koji je tebi đavo, dečko? gledaš spajdermena, piješ bezalkoholno pivo? wtf