Prijava

Želim samo da srčem točenog Paulanera kad god mi se srče.

Toceni mutni paulaner jebe keve najbolje pivo ikad. Nije ni skupo jebote 250-300 je po kaficima/pivnicama

Ај пали са теме. НООБ АЛЕРТ.
Пишаћа у флаши је Корона.

+mnogo

posto ne volim ukus piva a gotvim efekat,za mene je najbolje pivo ono sto pitkije i u isto vreme sto razbijacuchije

Pojavilo se sad neko nemacko kod nas opet, u picku materinu, Hacker-Pfkuracpalarc tako nesto, iz Minhena. Ja probao, odlicno, ptiko.

U poslednje vreme pijem dosta Ginisa, posto su ubacili u kafic u kraju, 400 din je pola litre tocenog (u Irish pubu je fazon 620 ako ne i vise). A fora je sto nam gazda javi s vremena na vreme, kao promocija ginisa-250 din. Jebanje mame.

Swinkels isto nije lose ko voli pitka. Ja sam ovde vec pricao da mi je Millers najjace ikada, pa me celt naduvao kurcem.

Gundjerski pivo je najbolje

Krme Levenbroja na popustu oko 160 dinara, cepam danima.
Jor argument iz invalid

чак ми се и ваљевско огадило, прешалтао сам се на ракију дефинитивно и нећу да мењам

svi znaju da pijes somerzbi

ne znam jel vi imate isti trip ali ona mala pederska piva 0,33 u klubovima pa čak i zaječarsko 0,33 imaju ukus kao da su 50% kisela voda minakva a 50% pivo

Onomad kadsam bio u Belgiji pio sam pivo sto studenti prave na faksu, pivo premnogo jebe.
Klizi samo pici, ima grcinu finu, jacinu taman, al klizi predobro.

što, nemaš wc sxolju?
xdxdxdxdxdxd

Нема потребе да вам објашњавам зашто јер сте сиротиња. У суштини, у топ три пива која сам икада пио.

http://www.ratebeer.com/beer/brewdog-cocoa-psycho/194513/

Очекивао сам да ћеш окачити своје пиво :) :)

ko je u zemunu ima pivopija bar u balkanskoj kiji uvoze piva svih vrsta. pivopija je ime a adresa je bezanijska, vec sam ja kacio majmunima u c

paulaner je tamo valjda 250 u staklu i tako se krecu cene od 200 pa navise, 300-400. ayinger je 330, kupio sam ga tamo i dobar je. ayinger je pjur klasika, u ovo doba godine bash za cirku

bezanijskoj, ne balkanskoj

Ko je u zemunu ima u karamati toceni mutni paulaner, skroz kul mesto kapiram da bi vukajlijasi bas blejali tamo

Erdinger svetli mi je baš ljubazan kao bakina duša.