Prijava

Video sam u rodi neko pivo sa chepom kao ovo gore, a kosta ne znam, mozda 500 dinara ta flasha od litra ili manje.
Video sam ga samo.

Nego. Samo da skrenem paznju na opasno gowno od piva koje valjaju za 50-60 dinara po amanu i disu, neka nemacka imena, a u stvari neko istocnoevropsko sranje, grozno

ima pivara u mađarskoj jebenoj i puni ova muler i kong i ostala nepoznata govna koja imenom podsećaju na nemce. a naši paori trljaju stomak i kao uf al zna švabo da napravi pivo

Nikšićko crno najbolje
Tuborg ubedljivo najgore
i Jelen je lep

ta piva imaju tipa 4 posto alkohola.tesko smece.

та та, Кениг, Холштен, Милер, по 90 фенинга се код нас по маркетима продају, гора су од Лава, говно тешко

od nasih lav najbolji.... kad nema lava daj sta ima jbg.

probao sam crno zajecarsko.
deluje mi ok.

ja zadnjih par godina obilazim festivale piva po okolnim zemljama. lepe su ipe ape pičke materine. na par degustacija sam bio i sve je to lepo al nema piva bez svetlog piva a najbolje koje sam pio je malo bolje od zaječarca. a ovi što filozofiraju o pivu, aftertejstu i koječemu ostalom su klasični hipsterski jedači govana

Pivo je totalno seljacko pice

kada ih popijes gajbu svako je isto.

Osim paulanera psenicnog

Pivo priznajem samo u slucaju da stuces dva komada ladna uz dorucak ili rucak ili posle sporta nekog

crno zaječarsko ima šmek manje sladunjav rekao bih od nikšićkog i meni ok je
volim neki šmek koji ima vajfert i amster i ne znam još koje pivo, ali ima tu neku <reme mod on>pivsku auru koja opija nepce </reme mod of> i gotivno mi je, sigurno tu ima sad koji je to tip i ne znam, ali jebem ga, ja sam seljak i ne znam za bolje

Има ли игдје на нашим просторима да се нађе тамно Лефе белгијско пиво?
Нисам нигдје видио а то ми је у топ 3 пива сиг

Ima. Ima u prodavnici. Ima i po nekim kafićima

i vratili jelen u staru flaju.ne ono malo govno,vec pravi zidarac.
kazem jer kod nekih ljudi nije stigla ova promena.

у којим продавницама каунте? јел се зајебаваш или озбиљно?

ja znam da ima u merkatoru.i da li u tempu ili u disu.mesa mi se.u jednom od ta dva.

ima bre: roda, čak mislim i u amanu da sam video. Mislim da je tipa 150 dinara, tako nešto, ne znam sad, jebe to pivo

naručimo pre kao daj nikšićko crno, kaže nema, samo to belgijsko, kao ajde daj, popili im sve što su imali (nije imalo baš mnogo), posle iskopali odnekud nikšićko, jbg, dajštadaš