Prijava

Е то људи хвала вам ко брату, нисам појма имао

није ни цијена лоша толико, скупо је и на западу прилично

inace,od onih skupih fensi piva.blu mun.meni nije nista posebno.

Od domaćih mi je Kruger i Brent, crveno i crno najbolje. Crveno bolje nego crno, jer je nekih osam-devet posto, spičiš tri,i miran si. Mada retko ima da se nađe, ali ima par prodavnica, a i toče ga u par kafića, recimo u Bridž pabu na Zelenjaku. Inače, prošle godine bio sam dvaput u Pragu, ništa ovo što mi pijemo ne može da se poredi. Njihovo pivo je da ga jedeš, ne da ga piješ. I najeo sam se kao svinja...

ja sam se u pragu davio kozelom tamnim točenim. najbolje tamno koje sam pio
sanitarni pvt brate

zaboravio sam naziv.ima neko 8,9 posto alkohola.samo sam u maksiju video.limena od po litre 95 dindzi.instant opustanje.maltene duplo vise od standardnih nasih piva.
edit:izbauljao sam naziv OeTTINGER
tako se pise.malo e ovo ostalo veliko.ima i crno.na tom najjacem pise gore 8,9.

hvala u svakom slucaju.to je to

Meni je u Pragu bio najbolji Bernard ejl. Tako negde, osam-devet posto, a ukusan kao kolač. I neki porter, Ferdinand, samo sam jednom naleteo na njega, a pivo je grom.

lepo je pšenično oetinger. počinju sad da ga pune u sarajevu

austrijska piva su vrhunska.dobio sam 9 razlicitih komada u pakovanju.mozda su 2 bila krs,ovo ostalo vise nego pitko.pokusao sam da nadjem to pakovanje,al slabo.naso sam neku foru da kupis 6 ili 12 razlicitih u drvenom bir holderu.

Radjarde, kakvo je Remeovo pivo? Ti si mu čest gost na pivijadi.
http://replygif.net/i/104.gif

odlična upotreba gifa, mickey savage :DDD

al iznenađujuće dobro reme pivo, nisam očekivao da će da napravi nešto natprosečno iz prve

drugu seriju nisam probao, kapiram da je još bolja

Најзанимљивији су ми ови ликови што воле немачка пива за која нико никад није чуо.
Да вам се швабо испиша у криглу рекли би добро пиво...

Верујем да је ово на мој рачун?! Ако за Фленсбургер ниси чуо, онда немам речи...а опет, ако налетиш негде на њега, пробај, нећеш се покајати! Јесте мало скупље, али квалитет оправдава цену!

Radjarde, kakvo je Remeovo pivo? Ti si mu čest gost na pivijadi.

Ne prave oni pivijadu nego kobasicijadu a pivo piju usput hahahaha

Верујем да је ово на мој рачун?!

hahahaahha
JEL OVO NA MOJ RACUN NESTO A MANGUPE