Prijava

Proradila Niška pivara posle 10 godina.

чуј какво је, пиво ко пиво, свако је исто

и оно од четрес и од седамсто динара

Brt ja kad ne pišam ceo dan tj kad pijem vodu i znojim se pa organizam ne luči mokraću nego zadrzava vodu uveče kad ispišam malo jače žuta bude to je pivo isto

ahahah i kad fizikalises nesto ljutito citav dan pa kad pisas bude ta fanta boja pisace uvek

Pa uvek fizikališem jbg
Kapiram da dugo kruži kroz organizam pa kupi te otrove dosta

Kad sam ga probao, čim je izašlo, vrh. Onaj miria na pivo, gorčina, sve odlično. Niška pivara ima onu staru tehnologiju, nešto kuvaju pa se črka mesec dva, tako nešto.

E sad, navalica bila ogromna, delom zato što je zaječarasko postalo slabije od Bohorove pišaćke.

Znači, prva tura je bila vrhuska, baš kako pivo treba da bude. Sad posle dva meseca, kao da nije isto, jebemilga.

zar ti nije lakse sesti posle fizikalisanja na dasku i pisati

Tilmara ljudi kažu da je identična priča bila sa Lavom. Jebalo 3 metra dana i kad su istrošili zalihe koje su imali ćao

tacno tilmo,ta lokalna piva uvek budu dobra dok se ne procuje za njih.ako se pravi velika kolicina podrazumeva se da je proizvodni proces prekracen za 90% pitaj remeta kolko se u kucnoj izradi pravi a ovi bi za dva dana e kurac tako i onaj lubenicar bere zelenu da postigne cenu dok je jos oko 30 za tri dana 15 bude zato i propadamo kao drzava

I zaječarasko isto, sipaš a pene nigde. Kao sok od jabuke.

Da hoće jedno da naprave da valja.

Mada, Hajniken u Srbiji je počeo sa distribucijom Laškog piva, koje se puni u Sloveniji. 55 kinti, a dobro je.

ista prica bila i za valjevsko i ne secam se koja jos jedino dunjerski bio kurcina od prvog dana kad se pojavio

I to Laško brate, 4-5 piva i zvekne u glavu kao macolom. A popiješ deset Meraka i samo ti se spava.

kako ja nigde nisam video valjevsko a 2 meseca je u prodaji,to mi jedino nije jasno thilmo

Valjevsko ili na Niško misliš?

To je stara pivara sa tom starom tehnologijom, ne razumem se baš. Ali nemaju kapacitete za masovnu proizvodnju, biće samo za Niš i okolinu.