Prijava

Moje mišljenje Slovačka

Ona koja mnogo jebe.

Cela je nacija reprezentacija! Ja mislim da su nam najslicniji nase drage komsije,braca BUGARI!

Републикосрби.

Црногорци... Можда и македонци мало....

Španci. Crnogorci nikako.

Tetrebi, davno zaboravljen narod. Tetreb ptica

А по чему најсличнија? Менталитету, стандардима, култури, физичком изгледу? Колико глупа тема.

Verovatno mentalitetu. Koliko sam obavesten, Italijani sebe smatraju izrodom u Evropskoj Uniji, kao sto i mi sami sebe smatramo posebnim.

Domoroci na Fidži ostrvima, Kenijci i Nigerijci. Radio u UN snagama sa istima.
Sličnosti su sledeće:
Puno se kurče, vole da popiju, vole da zapevaju a bogami da se pobiju u vezi gluposti.

Најсличнији су Шкоти. Негде сам прочито (вероватно нека високо-образовна књига типа Курир или Свет или нешто тако) да Срби и Шкоти једини на свету имају неки јединствени заједнички ген. Мада и без тога сам их сматрао Србима јер су увек били идиоти ко гој и ми. Оће да ратују за све и свашта, а понајвише за родну груду. Дивљаци су, волу да лочу. Исто имају геј параде, само што је код њих то дуга традиција. Не воле Енглезе јер су у НАТО пакту. Сточари су у главном. И тако... Мрзи ме да пресерујем вако рано. Сад се пробудих некако не умем као када се разбудим...

Bugari. Strašno se lože na našu muziku, vole je više nego Srbi. :)

Ima mnogo slicnih nacija ali niko nije utepan u glavu kao mi. Mi smo jedinstveni na celoj planeti, a verovatno i u celoj Vasioni. Ovo ce ili da nas spase ili da nas sjebe. Totalno.

Grci definitivno