Prijava

Cak mislim da su nam slicniji od italijana. Po nekim stvarima.

Француска је исто Лав.

Ako neko stvarno odudara u pozitivnom smislu to su zuti, a narocito Japanci i moji favoriti Koreanci. Njima nismo slicni 100%

Njima bog ne može naći slične.

Francuska je imala ogroman uticaj na Srbiju u trenutku formiranja nase nam zemlje, i pokupili smo ponesto od njihove kulture. Plus klima im je slicna ko nasa... Zbog toga mi se nekako cini da su vrlo slicni u ophodjenju sa ljudima, nacinu na koji im funkcionise drustvo, navikama i obicajima i generalnom ponasanju nama.

More bit.

Нико није сличан нама.МИ смо јединствени!

DunCara

Tetrebi, davno zaboravljen narod. Tetreb ptica

* pre 6 sati

Potpisujem!

Većina ljudi je odgovorila na pitanje koja vam je druga nacija najgotivnija.

Najsličniji narod srpskom je naravno,hrvatski.

Nekada smo možda bili slični nekim nacijama, ali sada smo prepuni nekih naših kompleksa tako da smo jedinstveni u svetu. Kao i Rusi na primer. Ono što su bili pre 20 godina nema nikakve veze sa ovim što su sada.

Ni Koeljo ga ne bi bolje sročio.

Arapi. Samo je nafta procurela na pogrešnoj strani Kugle.
Rvate ne računam u narod.

Bunjevci su narod, normalno;)

Srbi i međusobno nisu slični, a kamo li da ih poredimo sa drugim narodima. Najsličniji nama su Šiptari i Bugari. Doduše, Šiptari su složniji od nas i sličniji međusobno, a Bugari imaju bolje pičke.

Наша браћа :)

Saki-uglavnom. Oni koji nisu studirali u ZG, tako nešto;)
Vlatko ja nisam slična šiptaru, jesi li ti? A pičke bugarske? Misliš na žene ili....

Oni koji nisu studirali u ZG, tako nešto;)

E, jebiga auroro. Ja studirao i živio tamo, a ti me ne priznaš za srpčića!
Inače, nema nas ovakvih niđe-neponovljivo. Neki kurčevit narod, što kažu: Srbi-narod najstariji.

neeee, reč je o Bunjevcima, edsone, nisi pratio tekst gore.
Znaš kako kažu-Ode Bunjevac u BG, vrati se kao Bunjevac, ode u ZG vrati se kao Hrvat.
Kontaš?