Prijava

Ajde onda polako :)

прави вируси се не сматрају живим бићима

e jebiga, sad si mi blokirao mastu :(

inace na programe kao na zive organizme poceo sam da posmatram kad sam citajuci negde nesto naisao na genetske agloritme koji se zasnivaju na darvinovoj teoriji evolucije.

Postavis cirka 30 razlicitih jedinki (ciji DNK predstavlja njihov algoritam) i pustis ih testiras ih da vidis kakve rezultate daju. Jedinkama koje su najprilagodjenije (koje daju najbolje rezultate) daje se veca sansa za opstanak. Cak postoji i ukrstanje njihovih DNK i stvaranje nove jedinke (spajanje delova algoritma iz dve kvalitetne jedinke). Nekvalitetne jedinke se vremenom gase. Cask postoji i mutacija, ludi ljudi pravili ovo :) pravi mali svet u domenu kompjuterske memorije

Зато си мене онај дан смарао за хороскоп програма :)

Сос, знам на шта мислиш, али ипак су то контролисани услови, а такође је цео тај програм базиран на апсолутној истини о могућности Дарвинове теорије еволуције, која не држи воду ни најмање у реалном свету ;). Ево стиже пљување од свих редом који су присталице ове теорије али ме заболе. Што више изучавам овај факултет, све више видим да је теорија еволуције више шупља него теорија о постојању бога.
Ај видећу у скорије време да доватим књигу па да препишем и растумачим све што сматрам да је нејасно дечацима са села :Д

Mislim da postoje. Malo je previše ogroman univerzum da bismo bili jedini. Nismo još uvek upoznali ni našu galaksiju a ima ih još iha-ha. Tako da - verujem da postoje.

The truth is out there. :)

ako biber može da osvaja gremije i to sigurica ima i vanzemaljaca

da mylyce, al jednu stvar sam prevideo, mora biti u domenu kompjuterske memorije... onako kako jupiter deluje na strelceve na zemlji, tako bi vamo recimo na programcic koji je u RAM memoriji delovao magnet iz hard diska :)))

endotere, recu ti sto kazem svim mojim mentorima koji mi nesto objasnjevaju "molim te, tretiraj me kao debila" :)

Inace nisam toliko opsednut sa idejom da su programi zivi, vise me impresionira pojava da zivi ljudi razmisljju na pricnipu prostih algoritama :)

Mislim da postoje i da su svuda oko nas, samo što su u drugim dimenzijama koje naš um ne prepoznaje, pa ih ne vidimo.
Verovatno neki oblik života postoji, kako na Mesecu tako i na drugim planetama, samo ono što su tim "bićima" neophodne druge stvari za život i da ne zavise od vode, svetlosti i hrane kao mi. Možda se napajaju nekim elektromagnetnim talasima, možda UV zračenje Sunca na njih deluje pozitivno...

Postoje. Svi ste vi vanzemaljci, majku vam infiltriranu! o.O

Ne postoje sigurno.
Da postoje jebač poput mene bi do sada naletio bar na jednu vanzemaljku i vršio bludne radnje sa njom u tanjuru.

da mylyce, al jednu stvar sam prevideo, mora biti u domenu kompjuterske memorije... onako kako jupiter deluje na strelceve na zemlji, tako bi vamo recimo na programcic koji je u RAM memoriji delovao magnet iz hard diska :)))

Плус што планете не делују на ствари и жива бића, већ се кретања на Земљи огледају у кретањима небеских тела. То јест у свему можеш наћи модел Сунчевог система. Све се претапа у све.
Овај трип, на 1:37
http://www.youtube.com/watch?v=pfdt_151Jag

Глупи су астролози који мисле да планете могу утицати на човека на тај начин, неким неоткривеним силама. Глупи су, јер знају за постојање политичке астрологије, односно прављења хороскопа за државе и градове. По тој логици, планета треба да утиче на неки град или државу својим силама. Што је мало, оно, апсурдно рећи.

A mi ne znamo sta cemo sa zemljacima, vanzemljacima i zemljanima. Jos nam vanzemaljcina nedostaju.

Mada, ne bi bilo lose da se orodimo sa nekom vanzemaljskom silom iz vise razloga.

Ja sam jednom videla neku zelenu prozirnu glavu cudnog oblika. Ako nije bio vanzemaljac, onda je verovatno bio neki duh iz podzemnog sveta, kako neki to vole da nazivaju, iako su oni svuda oko nas, neograniceni prostorom. Trudila sam se da nadjem i logicna objasnjenja, mada su ta objasnjenja vise neke ustaljene konvencije na koje su ljudi navikli, a koja ih samo ogranicavaju da stvari i iz jos nekog ugla sagledaju. Ne znam u kakvom je stanju bio mesec, ali se to desilo jednog toplog novembarskog jutra, kao sto su ova do danas bila. :)

Tито је био ванземаљац.

Trudila sam se da nadjem i logicna objasnjenja, mada su ta objasnjenja vise neke ustaljene konvencije na koje su ljudi navikli, a koja ih samo ogranicavaju da stvari i iz jos nekog ugla sagledaju.

savrseno te razumem

Elvis nije mrtav!

oni luče okularnu trečnost kada plaču, i imaju zeleni rep

Moj komsija kad je prestao da pije ne da ih je vid'o nego ih i opipao co'ek. Onda razmenio neku energiju sa njima i od onda vise ni kap nije okusio.