Prijava

Гумени, али то смо само нас двојица тако мислили. А јебига, до пре два дана је имао око 14 просек, далеко је ипак био од трке. Молим модове у своје и Гамбијево име да одаберу једну, било коју и да је ставе у одабране.

Mogsa je neciji dupli, prcao vas neko sa duplaka.

Ajde fristajleri da naprave neku ekstra mega kul odu za mogšu na onoj temi:)) Burzume Dankane c'mon

Mogsa je neciji dupli, prcao vas neko sa duplaka.

Тад кад је Могша отворио налог, дуплака није ни било. :)

Милице, хоћу да поставим видео, него не могу да нађем ону тему.

Корле, батињо, не може то тек тако. За такву легенду треба човек да се спреми добрано, да стихови разбију. Лик је заслужио, јбг :). Дај Џими тај видео, ако бога знаш!

Уууу, заборависмо антологијску!

http://vukajlija.com/podignuta-leva-obrva/86243

Та је дојајна јебототац!

Ахахаха, филм сам одгледао по стоти пут, и јаче је без тона. Бурзуме, има он још пар сасвим пристојних. Има сигурно 2-3 поред ове које могу у дабране.

A ko je ovaj drugi lik sa brkovima? Dzimi nije sigurno.

Ja počinjem da verujem da Mogshom (a i jegovim najvernijijim fanom) upravlja neki viši oblik inteligencije (in a thanks-for-all-the-fish kind of way) i da se neko tu ozbiljno zabavlja.

Ја почињем да верујем да је теби приступ овом сајту забрањен. Не, чекај, па то је заправо истина...

Да га банујемо, Пеки?

Дефиниши "највернијег фана". Да ли сам то ја, или је то Гамби? Или си то ти? Ха! Провалио сам те :)

Време је Џими, обећали смо.

Пффф, и ви сте провалили. Мислио сам да сам ја једини, пфффф, смарачи!

Не брате, нисмо провалили, сигурно постоји још једна особа на овом сајту која ће да постује нешто у маниру "тенкс фор ол д фиш кајнд оф веј". Па чим видиш неко викторијанско њесра на аватару, стигла Јеца, поново.

Ма ја сам знао одавно, бре. Нисам хтео да кажем, зналал још једна особа само.