Prijava

Данкане, ми имамо тај ЈТУ сенс, чим отвори нови налог, ми то осетимо. Има још један, пази кад се сад улогује са њега. И тај ће да буде бананован.

Пффф, и ви сте провалили. Мислио сам да сам ја једини, пфффф, смарачи!

Каква бедна лаж. :)

Још бољи коментар на постер: Комунистички анархо-Румун

У Могшиним дефиницијама садржана је космичка истина. Штета што већина чланова сајта то не схвата.

МОГША ЈЕБЕ!!!

Evo i ja da pitam ko Sos, ko je bre Mogsha? Jes da sam čitao neke sad vidim, ali pojam nemam šta sam davao...

Ја не могу да верујем да је неко на овом сајту тако дуго, а не зна ко је Могша...

Ma Peki, vidim da sam čitao i ocenjivo, ali ja nisam ovog zapazio...nije mi ni dolazilo u pamet da ima tržišnu vrednost veću od knjigovodstvene....

Baš. Čak i ja znam, grofe. :))

да је он уствари осамнаестогодишњи Русин румунског порекла из Руског Крстура, да навија за Војводину, и да је српски националиста, анархиста, комуниста, Антифа и Анти-Антифа, као и русински Четник

Брате, свака част.

Baš. Čak i ja znam, grofe. :))

E, jebi ga sad, nisam čuo za Žiku obretkovića, nisam Mogshu zapazio, kog li sam još propustio...

Ја се сећам да је Могша био на врхунцу славе и инспирације у време Дуњице Слаткице. Сећам се, у то време кад дођем на сајт сваког дана, прво погледам та два профила и замислим се: "Да ли стварно има оваквих царева?"

:)

E, jebi ga sad, nisam čuo za Žiku obretkovića, nisam Mogshu zapazio, kog li sam još propustio...

Ti nisi odavde, uopšte. :))

Kakva neupućenost!

Дуњице Слаткице.

A, za nju znam...

Kakva neupućenost!

Šta ću sad, crni ja... :)

Могша заслужује да ова тема буде активна! Чућеш ти!

Da li se smatra hejtom ocenjivanje mogše?