Prijava

Повећан је број дизања тема из мртвих, да не кажем зомбификација. Како ће се ово одразити на вукајлију? Шта мислите да се може јавити у тим гробницама? Да ли су у питању само пљачкаши драгуља?

Некрофилија је свуда око нас.

Ja nisam i neću nikad više. Ne treba ih vaskrsavati.

EDIT: Ja sam mislio na teme na forumu, al ovo ode u drugom pravcu.

Мени је један лик причао, да му је једна риба са Медицинског факса причала да Мишковићев син јебе лешеве који служе студентима за вежбе. Не знам колико је тачно, али је било дојајно слушати целу чупри.

Mozda sam i ja nekad zlzlzlllzlzlzzlzl probudio mrtvu temu.

Мени је један лик причао, да му је једна риба са Медицинског факса причала да Мишковићев син јебе лешеве који служе студентима за вежбе. Не знам колико је тачно, али је било дојајно слушати целу чупри.

E jebo on oca svog!

Данкане, то сам и ја чула. Као фора, појебао неку рибу и њој изашао неки осип који излази само у додиру с лешевима?

mylyca

Данкане, то сам и ја чула. Као фора, појебао неку рибу и њој изашао неки осип који излази само у додиру с лешевима?

Е, тооооо!!! То је та прича, од речи до речи!!! Значи чим највеће две трачаре на сајту знају за то, то не може бити лаж!

Мени је један лик причао, да му је једна риба са Медицинског факса причала да Мишковићев син јебе лешеве који служе студентима за вежбе. Не знам колико је тачно, али је било дојајно слушати целу чупри.

Збиља кола та прича.

Е, ако девојка која студира медицину у БГ то каже, онда сам сад сигуран! Тамара, хвала :)

Причају да се мота око Института за судску медицину, и то у мрклу ноћ. Мада, мени то звучи као превише маште. :)

Нека, нека... Све те приче треба узети за озбиљно и прикачити им још!