Prijava

Ај не спемујте више.

veverac beži bre, vidiš da održavam komunikaciju sa Kosmom. Ok?

a šta tebi smeta, šljivorade? da nećeš neki genijalan vic da napišeš?

manje spema više viceva pozz

AJDE NEMOJTE VI DA ODREĐUJETE ŠTA ĆE DA PIŠEMO PO TEMI!!
MENI SU NJENE REČI ZANIMLJIVIJE OD SVAKOG VAŠEG JEBENOG VICA. SIKTER UKURAC!21

Šta kaže lik kad mu lekar kaže da ima Turetov sindrom?
-Boli me kurac

HAHAAHHAAH kontate kao psovka hahaah turetov hahhaha sindrom hahha

jeste kreteni, ja dajem pametne savete na ovako glupoj temi, jebali vas glupi vicevi, a vama smeta...

I ja isto kažem, potpuno te shvatam... Bolje da daš meni broj telefona nego pametne savete njima...

Od dame sa iskustvom svaki savet je zlata vredan. Idem da večeram pa da gledam fudal. Nastavićemo.

ajd, ako zatreba savet, tu sam...

Evo jedan iz kategorije starijih.

Nakon velike saobraćajne nesreće dva policajca vrše uviđaj i pita jedan:
- Gdje je ruka?
- U njivi!
- Gdje je noga?
- U njivi!
- Gdje je glava?
- Na asfaltu!
- Jel' se piše na asvaltu ili na asfaltu?
Drugi šutne glavu i kaže:
- U njivi!

E a ima i onaj još jedan pandurski

Srušio se avion u groblje.
Kako nezvanično saznajemo: POLICIJA PRONAŠLA 20 000 MRTVIH

Došao Nikšićanin u Budvu na more, ulazi u hotel i kaže onome sa recepcije: "Daj mi jednu sobu".
Kaže ovaj: "Ove od 30 € su zauzete, samo imam ove sa pogledom na more one su ti 70 €", a Nikšićanin mu na to kaže:" Ostroga mi, neću gledat' kroz prozor, e'o ti 30 €".

Mama,gde mi je druga čarapa?
- Nemam pojma, juče ti je bila u brusu.

Došao Nikšićanin u Budvu na more, ulazi u hotel i kaže onome sa recepcije: "Daj mi jednu sobu".
Kaže ovaj: "Ove od 30 € su zauzete, samo imam ove sa pogledom na more one su ti 70 €", a Nikšićanin mu na to kaže:" Ostroga mi, neću gledat' kroz prozor, e'o ti 30 €".

Ostroga mi ovo mi je jedan drug danas priča hahahaha

Ошао Вучић код Ангеле Меркел и сад испунио све услове што су му задали, али му рекоше да мора да сними порнић са неким да би могли да га компромитују ако их не буде слушао, и сад дадоше они њему да бира кога ће да собали и он каже оћу ону жену мачку, и они доведу Хали Бери са све тим костимом и јебе њу Вучић сат, два, сниме све они то и дође он њој као да је похвали, и каже јој била си добра мачкице, а она њему и ти исто вучићу.

Stoji narkoman ispred ogledala i pucka prstima kada poslije nekoliko minuta čuje se 'Nikola ,ručak!'
Narkoman će na to: ' A,da ollanik.'