Prijava

Evo ja nisam ničiji dupli,niti imam dupli,ali mislim da je ovaj autor najbolji na Vukajliji.
Šta vi mislite?
Mislite li da bi po starom sistemu glasanja ubrzo postao broj jedan?
I da,mislite li da ovaj novi Vukajlija ubija glas članova (mislim na slobodnu volju moderatora za izbor izabrane definicije)?
Da li Vuka prestaje biti ono što jeste?

ja mislim da nije najbolji autor, tačnije mislim da ne postoji najbolji nego svako ima momente kada bljesne, kao i u životu i tako dalje...

nema najboljeg autora svi su dobri!

Nije najbolji.
Koji to stari sistem ?
Da.
Da.

Odgovoriću samo na jedno pitanje

Da li Vuka prestaje biti ono što jeste?

Da.

ja mislim da nije najbolji autor, tačnije mislim da ne postoji najbolji nego svako ima momente kada bljesne, kao i u životu i tako dalje...

Amin! Ovo potpisujem...

Pa daj polako, nisam mu još pročitao sve, stigao sam tek do 40. strane

nema najboljeg autora svi su dobri!

fino rečeno
Mnogo forsirate tog straju, što jes jes.

Ja jesam dupli ali mislim da je Straja daleko od titule najboljeg autora vukajlije..., Po starom sistemu glasanja postao bi autor sa najviše poena, to je tačno.

ja mislim da nije najbolji autor, tačnije mislim da ne postoji najbolji nego svako ima momente kada bljesne, kao i u životu i tako dalje...

nema najboljeg autora svi su dobri!

Slažem se sa ovim zadnjim "nema najboljeg autora,svi su dobri",ali ipak je jedan od najoštećenijih ovim novim sistemom (ne)glasanja.

Tesko je reci ko je najbolji.

Ал није тешко рећи ко није. Страја није.

ali ipak je jedan od najoštećenijih ovim novim sistemom (ne)glasanja.

To ti je relativno, obzirom da bi mnogi bili oštećeni time što bi ih on ili slični autori prešišali ove druge, kvalitet je relativna stvar, a ono što voli većina nije striktno dobro. Po meni ne treba pisati za šitoke narodne mase, više volim klada se skapiram sa pojedincima lai na visokom levelu nego kad gomila percipira gluposti lolo

МОТИКА је најбољи!

šitoke

aahahahhaaha, široke pardon

Ovim sistemom smo svi oštećeni, ne samo on... Meni ne bi prosjek sa 56 pao na 49, nego bi možda porastao čak, ali eto, meni se jebe za to trenutno, jer pišem za sebe, da zapamtim neke umotvorine i gluposti, pa neka stoje tu, ne jedu mi ljeba.. Ko pročita, neka lupi plus, minus, isti mi je kurac, samo da se pročita... Evo recimo ovu defku je pročitalo 14 ljudi, ej 14! http://vukajlija.com/dzabasi/241127
Jeste ona jedno veliko govno, nije smiješna, ali je neki jebeni sleng, userem se usred slenga i usred sajta i novog interfejsa, jer je on kriv što se ne čitaju defke, ja ih prvi ne čitam.... eto toliko... over and out

cepam atome je najbolji!

Kada cete shvatiti da smo svi razliciti i svako ima neki svoj ukus? I onda je potpuno suludo pitanje DA LI JE NAJBOLJI, kad je sasvim logicno da ce odredjeni broj reci DA, odredjeni NE. Uzaludno je i besmisleno.

jedan od najoštećenijih ovim novim sistemom (ne)glasanja.

Vi ne glasate?Ne ocjenjujete? Sistem je uveden da se neko ošeti?
Ajmee, zar nismo završili s ovim temam?