Prijava

ja imam odlicno misljenje o straji, stavise i razgovarali smo u par navrata. nisam reko da je los autor, vec da su mu losi metodi.

Ma ja sam za godinu dana u top10, prejebaću vas na listi, glat.

Ok,ako ne pišeš za široke narodne mase,čemu onda plus ili minus,ocjenjivanje,gdje je stimulans za inspiraciju?

Ok, lepo je dobiti pluseve, daleko od toga, bitno je da ti defka ode u plus jer je to potvrda nekog kvaliteta defke koju si izbacio ali ima i drugih stvari bitnih. Meni se nikada nisu svidjale defke za siroke narodne mase, Straja je to i sam bio rekao na svom avataru da je pisao za gomile zonfa da ih nasmejem bla bla. Meni to jednsotvano bzvze ali kapiram da mora i takvih autora da bude. Ima on dobre fore ali ima i gomilu đubreta, kao i svako, samo što je on mnogo progresivniji od ostalih pa je za 5 meseci uradio nesto sto bi nekome trebalo 3 godine.

Meni se bila posebno dopala nova verzija sajta baš iz tog razloga, ne veliča se pojedinac nego je sada akcenat na celom sajtu tj raznim autorima. One defke dana su bile golo sranje, i sada ima đubreta na naslovnoj ali veće đubre se pojavljivalo kao defka dana nego što su danas ove izabrane.

ako je misljenje vecine prezvakano misljenje, onda ajd, nek ti bude :)

Čekaj,pa sad ti sam sebe demantova jebote!Pročitaj šta si napis'o prije po' sata. Hahahah,nasmija me.

Odličan završetak teme.

Edit: Mislila sam na Carin post.