Prijava

КРАМП оном

kolji, mermeriši...

eee da KRAMPON je tatko!

ЛОПАТА 111

meni je ipak najjača $EKIRA

To ti je relativno, obzirom da bi mnogi bili oštećeni time što bi ih on ili slični autori prešišali ove druge, kvalitet je relativna stvar, a ono što voli većina nije striktno dobro. Po meni ne treba pisati za šitoke narodne mase, više volim klada se skapiram sa pojedincima lai na visokom levelu nego kad gomila percipira gluposti lolo

Ok,ako ne pišeš za široke narodne mase,čemu onda plus ili minus,ocjenjivanje,gdje je stimulans za inspiraciju?

Ал није тешко рећи ко није. Страја није.

Nije Straja poenta teme,on je samo lično meni najbolji,poenta su odlične definicije sa skorom 21-3, !8-2, 34-10...Nečitanje je poenta, a nema čitanja jer nema t5akmičarskog duha.

vi me zajebavate?

jeste dobar autor, al bio bi mnogo bolji da pise ono sto misli da treba a ne svakakve bljuvotine i prezvakane teme i definicije samo da bi se dopao autorima koji su prvi put dosli na sajt pa nisu sve to vec videli. kako znam,to? pa i ja sam to radio...

samo zato nikada nece biti ni pri vrhu, a kamoli najbolji. ako malko promeni stil, ko zna...

Бурзум или Амантино, питање је сад. ГручоМаркс или Војтек? Блекхол или...кога оно још ценим...

Очекуј ПВТ Славко.

Nečitanje je poenta, a nema čitanja jer nema t5akmičarskog duha.

Već viđeno. Ajde čitaj defke, pa će biti i poente.

Vi ne glasate?Ne ocjenjujete? Sistem je uveden da se neko ošeti?
Ajmee, zar nismo završili s ovim temam?

Ja glasam,satro' se glasajući,komentarišem,pokušavam komentarima podstaći autore da gtlasaju...ali kurac,šta dobijamo svi?! Defke koje pročita dvajes ljudi! Zašto?

Ja glasam,satro' se glasajući,komentarišem,pokušavam komentarima podstaći autore da gtlasaju...ali kurac,šta dobijamo svi?! Defke koje pročita dvajes ljudi! Zašto?

zato sto su 90% nekvalitetne. ne sekiraj se, ne promakne dobro, kad tad ce doci na naslovnu...

jeste dobar autor, al bio bi mnogo bolji da pise ono sto misli da treba a ne svakakve bljuvotine i prezvakane teme i definicije samo da bi se dopao autorima koji su prvi put dosli na sajt pa nisu sve to vec videli. kako znam,to? pa i ja sam to radio...

samo zato nikada nece biti ni pri vrhu, a kamoli najbolji. ako malko promeni stil, ko zna...

Mojne da kakiš,ovo je prežvakano mišljenje o Strraji.

Već viđeno. Ajde čitaj defke, pa će biti i poente

Već napis'o.

luli vec rekla u nekoliko navrata jer su svi na forumu
ja imam jedno pitanje jel postoji tema u fazonu "neverovatno ovo jos uvek nije definisano" gde bi predlagali sta da se definise a da za divno cudo jos uvek nije definisano ja trazio al nisam nasao

E je l to neka nova verzija sajta u pitanju? Nisam upućena.

zato sto su 90% nekvalitetne. ne sekiraj se, ne promakne dobro, kad tad ce doci na naslovnu...

Za nekvalitetne ste tu vi,modovi,čitajte brzo i brišite nebuloze,a ne samo one koje se lično vama ne sviđaju.

E je l to neka nova verzija sajta u pitanju? Nisam upućena.

Ma nije, mene samo zanima gdje da nađem definicije dana...

Mojne da kakiš,ovo je prežvakano mišljenje o Strraji.

ako je misljenje vecine prezvakano misljenje, onda ajd, nek ti bude :)
(ne racunam autore koji su pre 2 dana otvorili nalog) :)