Prijava

Па оно брате, кад теби једног дана умру баба, деда, родитељи

Baba mi je umrla kad je imala 76 godina, otprilike. Ništa strašno, bila dugo bolesna, jedino beda što je bilo na dan slave.

Druga baba, tj. prababa ima 84, deda 82. Nije baš da mi me boleo kurac i sutra da umru, ali je baš blizu tome.

Kao prošle godine kad je Pavle umro. Koje proseravanje, jebote.

Ne kažem da je ova tema takva, ali većina postera na tu temu jeste.

Umro pa umro, pa šta da radiš...

Тулуме, ја сам на сваки од тих постера дао минус, управо зато што је то просеравање. Јесте да је боље да "иде редом", али опет, без обзира што је био матор, кажем ти да је многима био драг глумац, и криво им је што неће имати прилику да гледају неке његове нове филмове.

Јебига, тако је у природи човека.

Lesli, bio si lud ko struja :)) Evo i temu si dobio na Vukajliji :))
Aj sad, da te ne zadrzavm vise, vozdra :DD

I meni je bio do jaja gotivan lik, glas mu je baš specifičan. Ali upravo zbog toga što ima 84 godine, teško da bismo uživali u još nekom njegovom filmu.

To je moja poenta, kad čovek postane beskoristan, najpametnije mu je dumre. Tako bih ja voleo da završim. Serem, ne bih, pošto sam i sad beskoristan.

Od njegovih filmova najviše volim sva tri dela 'Golog pištolja' i 'Spy Hard'. Takođe gotivim i 'Ima li pilota u avionu?'. Bio je baš ekstra glumac.

Genijalni glumac
RIP

Tulume za mene a mislim i vecinu saljivdzija ovde na forumu mislim da je vredan pomena...

RIP.
Kralj komedije.

Pocivaj u miru Lesli.
"Spy Hard" mi je i dalje jedan od omiljenih filmova... Eh, tuzno je kad neko ovako ode... Od mizerne upale pluca...

Rest in peace, wherever that is...
Jedina vest o smrti za koju sam licno video da su se ljudi nasmejali citajuci o njoj, a da su postovali pokojnika...

Пре 10 година, неизмерно сам уживао у Голом пиштољу, сваки пут. Био је цар. А постери убише. Ето.

To je moja poenta, kad čovek postane beskoristan, najpametnije mu je dumre.

Човек не може да буде бескористан докле год има доброг лика у ВОВ-у. Ако икада достигнем тако неке гигантске године, има да пазарим ВоВ или да се навучем на хероин (добро, ту би већ био бескористан, ал би ми било до јаја).

Иначе, штета за Леслија, има у његову част додгледам Форбидн Пленет, то му је најпознатије, а да није комедија. Ионако сам видео све његове филмове који су смешни или бар покушавају да буду.

Ta ti je pametna vojteče. I ja sam tako kao klinac zamislio, kad napunim dvocifren broj godina, da šikam pivo i jagnjetinu do iznemoglosti ne mareći za svoj izgled.

Jebe mi se, kad je Bata Živojinović mog'o da smrša uz pomoć Grand tableta, moći ću i ja.

Ма, јебеш мршављење, битно је да се ужива. Реално, ниш ти тада не треба осим хране и зајебанције.

Хахаха Тулуме :)

pajkoNP
Tulume za mene a mislim i vecinu saljivdzija ovde na forumu mislim da je vredan pomena...

Хахахаха, ја ћу тебе дефинитивно да споменем због овога, кад цркнеш, јер мора да се шалиш :р

Poštovanje i prema temi i prema ovom velikom glumcu, nek mu je laka zemlja i večna pamjat, ali ljudi je li vi vidite Tulumov avatar??? ne znam dal da se smejem, dal da plačem, aj samo ću se isplazim :P