Prijava

Imate neki problem? Ker vas je napustio? Trepavice vam opadaju? Prdež vam ima drugačiji miris u poslednje vreme? Pitajte Milana Tarota! On sve zna! Brzo će otkriti da li je na vas bačena crna magija i daće vam korisne savete kako da je neutrališete i ponovo budete srećni i zadovoljni!

sjajno sjajno

Milane, pita bih vas kako da rešim problem manjka poena za čet, svuda sam isao i kod doktora i kod baba vange, kod milana tarota i karleuše. Jedino mi t moš pomoć.

aj da čujem?

Па ти си ЦАГ! Кад ћу ја поново моћи да изговагам сва слова? Конкгетно ме занима сгово Г.

ahhahahahah koji je car napravio dupli
Milane da li će partizan osvojiti evroligu ove godine

Pitaj Maloletna, slobodno.

Caro, idi na njivu, iskopaj krompir(ili krticu ako nema krompira), poljubi je 3 put i reci glasno: joj krtolo, krtolo, krtičnjaku moj! Ili jednostavno piši kvalitetnije defke, mada je lakše ovo sa njivom.

labokv, izađi u grad u subotu, priđi prvoj koju vidiš i duni joj smrdljiv zadah u nos. Sigurno će pasti u nesvest, a onda je tvoja!

hvala gosn milane, evo ujutro čim svanuće ja idem na njivu i sve ću uradim kako si rekao. u guzicu vas ljubim milane hvala vam lololo

iskusno
http://www.youtube.com/watch?v=nl33nW-ahBU

MILANEEEEEEEEEEE Nisi meni i đuletu odgovorijo

Đule, umoči ruku u kosu, nađi perut, lizni i pričaj ovo brzo: gijamara, gijasera, gijavica, golubija, gija, gija, gija!

Maloletna, smuvaće se sa njom, ali ti to možda nećeš ni saznati. Da bi to sprečila, skini čarape, ubaci ih u sirće i stavi mu pod jastuk.

Dušane, osvojiće ku*ac! A možda i titulu ako budeš obrijao bradu i posuo po parketu Pionira.

Milane kad će mi kupiti novi tamjan ne mogu više da kadim sa ovim

Mislim da Pahomije ima toga na lageru kol'ko 'oćeš! Traži od njega.

O boze, otac Srboljub je paganin ko i mi ostali!

Aliluja aliluja e sa ovim je već bolje

Čo, ako se svi vi udružite i kada bude pun mesec svi morate u isto vreme ugasiti računar, skinuti gaće i pomirisati ih.

nisam ja paganin al milan zna nekad da potređi budućnost

Osećam negativnu energiju između Jericha i Srboljuba. Na vas je bačena magija, želite li da vam je skinem?

gijamara, gijasera, gijavica, golubija, gija, gija, gija!
gijamara, gijasera, gijavica, golubija, gija, gija, gija!
gijamara, gijasera, gijavica, golubija, gija, gija, gija!
gijamara, gijasera, gijavica, golubija, gija, gija, gija!
gijamara, gijasera, gijavica, golubija, gija, gija, gija!
gijamara, gijasera, gijavica, golubija, gija, gija, gija!
gijamara, gijasera, gijavica, golubija, gija, gija, gija!

RADIIII! mILANE TAROTE RADIII HVALA TI BRATE ENERGIJA BRATE HVALA LJUDEEEEEEEEEI

Au, pa sad pgičaš ko pedeg. Nema više eneggije, ljudei. :(

Sad kad zna r još će više smarati sa pesmama najebali smo milane baci na njega neku mađiju