Prijava

Koliko često i kakvu kafu pijete? Da li ste potpuni zavisnik od kofeina? Turska vs. Nes.

Ja ujutru popijem tursku pri prelazu iz sna u budno stanje, a popodne neskafu ili jakobs. Kad spremam ispite popijem uveče jednu, obično instant. Bez šećera.

StefanKostic koliko imas godina?

Ja pijem kafu kad se nema para za nešto drugo.... Ne volim kafu... Volim da grickam ona zrna od kafe, naravno pečena, i volim miris kad se peče i onako u posudi.... ali ne pijem, nemam naviku

Углавном никакву. Не пијем.
Понекад се налијем јаком кафом кад имам много да радим или да учим. Не гине ми тако у јануару.

Росонеро, не дирај нам Ћирка, довољно је стар да му испадају куртони по бусевима.

Uglavnom kratki ekspreso, rijetko tursku...
samo u ispitnom roku, što reče džimi...

Tursku.
Kafa se više pije iz potrebe za razbudjivanjem, a manje iz gušta, a takav gušt ume da napravi.
Kafa, malo mleka, šećer, ratluk i cigarete koje se obavezno pale šibicom.
Naravno, ne pijem je sa guštom, jer zaboravim, a i nemam šibicu :)
Nes kafa mi je odvratna.
Gorka mi je, pa sipam pola tone šećera, i napravim bućkuriš koji je i dalje gorak.
Ni mleko mi ne pomaže.
Volim produženi espreso s mlekom.

Crnu (tursku), bez šećera. Obavezno izjutra. Preko dana popijem i neku drugu ali mi je crna favorit. Malo sam redukovao konzumaciju jer sam u fazi odvikavanja od cigareta. Miris kafe je moja droga.

Pijem samo u društvu, šta znam. I inače to je jedino što pijem od "pića za odrasle". :)) Alkohol - ne.

Apsolutni i potpuni zavisnik.
Roditelji kriju kafu od mene po kući.
Nes ne volim, dođe mi kao sokić.
Crna, domaća, pogrešno nazivana turska, slatka, a još sa cigaretom...eeeeee....

Sladžu. Može nes, može tRuska, daj šta daš. Samo da je jaka!

Volim sve vrste kafa, mada ne pijem više od 2 dnevno... Ne mogu skroz gorku, obično pijem sa pola kašičice šećera, a ako ima nešto slatko uz kafu, onda ne stavim šećer... Ujutru nekad ne stižem da popijem, al' preko dana obavezno...

Smanjio sam pijenje kafe. Kad dođe ispitni rok, znam nekad i preko litar da popijem, domaće, čemer. Ne koristim šećer i mlijeko.

Dub, tebi pomaže da ne zaspiš? Meni uopšte ne pomaže...

prije 10tak dana poceo dana poceo da pijem crnu, tursku. navucen.
sladjana, naravno

Pa ne pijem je već neko vrijeme, ali kad stisnu obaveze, srčem kao lud. Pomogne mi da ostanem budan, ako je popijem poslije 7 sati, ne mogu zaspati. I nije plasebo, na mene djeluje tako. A ove espreso kafe ne računam, popijem 3-4 te kafe po danu i odem da spavam.

Ja ne bih ni mogla toliko da popijem... Meni kad se prispava, ništa ne pomaže...