Prijava

i sta kad kazem kakvu kafu pijem?
pazite se ovakvih tema,zajebane su,ko zna sta otvarach planira sa saznanjem ovakvih informacija

Olanik pije olađenu kavu :*

Stecu je nekad mater kuvala kavu, ali je ovaj istukao kad je greškom stavila so umesto šećera.

Olanik pije olađenu kavu :*

gushtam kad ostane shporko na dnu

sad ja kao pozovem ollanika na slavu i umesto da ga pitam kakvu kafu pije, ja skoknem ovde i procitam. xexe dosetljivo

Espreso u zadnje vrijeme i ne vjerujem da ću je mijenjat. To kad nisam kući, a kad sam kući pijem nes kafu s duplo manje vode. Espreso mi se čini da je najjača kafa, a od onih dojčeva, kapućina i makijata mi se naduje stomak i svako malo mi se piški od njih, najviše od njihove zapremine. Od prvih para što skupim kupujem aparat za espreso kafu.

Kafu pijem kad me neko ponudi. Uglavnom one nes iz kesica.

A to da od kafe ne mereš spavati, đoku. Popijem 3dl kafe, u sred dana, i zaspim posle 2-3 minuta.

Jedino ako je treba piti hladnu i bez šećera.

Kafa se pije da te ujutru razbudi, preko dana te osvijesti kad se ošamutiš od rada, noću da ti pomogne da ostaneš budan. Nešto poput Vijagre, niko ne pije Vijagru da bi dokazao da neće da mu se digne. Meni je potrebna kafa, radim po 10 sati dnevno šest dana nedeljno, ne znam kako bih uspio bez nje. Kafidžonka rulz.

Tursku, gorku. U velikim količinama i jaku kao smrt. Nes limunade ne mogu da me drže budnim.

Nije loša fora popiti kafu, pa leći da spavaš, i ustati kroz pola sata/45 min. Tada kofein počinje zaista da deluje i lako se rasaniš, a solidno si se odmorio.

tema koju je urad otvorio
mora UPIS

Ženšen iliti energetsku kafu

Tursku po starom srpskom obichaju. Medjutim, moram da zashecerim. Obichno stavim jedno kashiche shecera, a mozhda i vishe. Nikad manje.
A poshto volim da je slatko, ja umutim i shlag. Mozhda ne ide uz tursku, ali verujte mi, bash je cool.

Kao da pominjanje šećera nije dovoljno usralo kafu, morao si da pomeneš i šlag... Verovatno i vanilin šećer sipaš.

Tursku domaću volim, brate, ne podnosim ove demokratsko-nevladine bućkuriše u kafani/na automatu. Uvijek pravim toliko jaku da može mačak preći gore preko kafe. Moja kafa budi usnule duhove predaka i čini konzumenta privremeno sterilnim narednih 2 sata.