Prijava

JEBAĆEMO ŠUMEĆU TABLETICU PRED POLU PRAZNIM PIONIROM

Kupi tv čobane kosjerički

http://play.mrt.com.mk/epg/linear/3545
Prenose oni iz Makedonije sve utakmice, najbolja je slika

ови немају шансе брт

A hendikep celih 7.5... Biće glatko 20 večeras i deset sutra.

Ala delaš podseća na spanulisa, isti!
Edit: samo u licu ovako s bradom, da se ne nađe neko pametan da mi priča ko je spanulis.

Sprdnja trange frange

Al mog se kladim da ce na kraju biti ispid 10 razlike

Ne ide za sad ovim vitamincima nista...
Da su malo ozbiljnije igrali ovi iz zvezde, do sad bi bilo 30 razlike. :)

Једна од бољих одлука у последње време је то што сам блејао са људима на савском кеју уз пиво, уместо да седим и гледам наш фудбал. Закаснио мало на кошарку, оно већ 21:8. Сутра ће бити вероватно мало неизвесније.

Po izjavama za medije trenera i igrača Cedevite čini mi se da su su i oni svesni da nemaju previše šanse i da su zadovoljni plasmanom u evroligu. Samo bez zajebavanja i mislim da možemo da ih dobijemo 3:0 u seriji. Za Bobija nemaju rešenje, brat Maik oduševio onim bacanjem za loptu, Danguba i Tejić zveri sledeće sezone. Praznik za oči ovaj basket posle onog maltretiranja lopte na fudbalskom derbiju.

Sale se definitivno više neće dvoumiti da li Mitrović ili neko drugi.

АХАХАХАХАХАХ

па мајку ти коњушарску јебем

Moglo je ovo bolje, al rutina je rutina.

Samo da se Cirbes nije ozbiljno povrijedio

Premro sam od straha kad sam video Kalinu na podu.

Ćuti završi se ovo sranje, a u pičku materinu..
Razmišljam sve vreme da nije nešto ozbiljnije sa Maikom i sad ova špaga na kraju...

vucicupederu

Nego, daj brzo u redakciju da objasnis krezavoj Srbiji kako je slucajnost da su pomerili derbi u isto vreme kad i miting zutaca i kako huligani nisu organizovani da isti prekidaju i izazivaju nerede (mislim na miting zutaca).

Да је ико послушао Вучка, сад можда не бисмо гледали болну гримасу Бојана Пајтића док прима ударац од Звездиног навијача који је данас угасио демократско светло у Србији.

http://www.dodaj.rs/f/19/Gq/3RLpx1c1/tuca-derbi-huligani-zvez.jpg

Samo da se Cirbes nije ozbiljno povrijedio

Cirbes je zeznuo koleno, mada je normalno izašao iz svlačionice i odmah otišao u bolnicu na snimanje.