Prijava

Hvala Gonzo. A finale, jel se igra 2-2-1, na tri dobijene?

Finale se igra na tri dobijene i koliko znam jeste taj sistem 2-2-1.

Nikada tiši nisu bili u junu.
Pičke glodarske!

Mali ne jedi govna.

Cao vucicupederu kakosi

Vucicu pederu na mene delujes kao pin hol naocare.

Prestiće Kapičića.

ladno nema prenos jebem ti državu ko izađe poslednji neka ugasi svetlost

Ovo da je tacno i da se postuje, FMP nikada video ne bi Evrolige, dok bi FK Zvezda odavno pokrila zelena trava zaborava mog. Kapiram da su poslednjih 5 godina kupili oko 462 "fudbalera" i promenili 17 trenera, dok su prodali ispod dva.

Pseto, dobro sam. Kako ti, kako kuruzi i zivina?

POZZZ ŠTA IMA VUČIĆU PEDERU?

Za sce smrdljive vucicevce iz ove teme jedna lepa pesma

https://www.youtube.com/watch?v=d_WC0GYCDJA

Aj sad u agitaciju za Vucica da se lakse proda Kosovo

Sto rece jedan u komentarima

Да су оне курве и педери и назови шоуа " парови " имао би милионски преглед а овај спот где наши прадедови крвљу платише слободу данашњу омладину не интересује !

Cinjenica. Kakve mi debilne generacije gajimo, nezapamceno. Pozzzzz Rasnee

Pozz vidimo se u Euroligi

Kakve mi debilne generacije gajimo, nezapamceno.

Najbolji dokaz su tvoji postovi.

vucicupederu

Sto rece jedan u komentarima

Лол, ти си гласао за Вучића кад је викао 100 муслимана за једног Србина. Е па, срећом, прошло је то време, доста је Србија ратовала, а наш премијер је срећом прележао те бубице. Шешељ више нема утицаја, а и Дачић је све слабији, за кога ћеш следећег да гласаш? #јебитеседеведесете

Najbolji dokaz su tvoji postovi.

Rece radnik informera. VUCIC - INFORMER - PINK - ZVEZDA

Лол, ти си гласао за Вучића кад је викао 100 муслимана за једног Србина.

Ruka mi otpala ako sam ga glasao ili ako bih ga glasao. Toliko retardiran nisam. Ja znam za koga glasam otkako imam pravo, ne menjam klubove i partije kao vecina iz ove teme. Izdajnici.

Da editujem: Kome je jos do rata, ja kad sam ratovao znalo se ko mi stoji iza ledja, gde god da sam bio. Sa kim danas da ratujes i u koga da se pouzdas. Glasaju coveka koji je prodao politickog oca u najtezem trenutku zivota (robija), velicaju engleskog spijuna i kriminalca koji je pokrao pare sa Kosova, ugasio im klub pa sad navijaju za njegov privatni. I sve vreme se busaju da su veliki Srbi. Jadni i Srbi i Srbija sa takvima.

Da li bi neko realno mogao da se pouzda u takve ljude?

јел ово сад на две добијене?

Toliko retardiran nisam.

Ova tvrdnja je veoma podložna raspravi.

Nastavi Vučko da se trudiš, veoma nas uveseljavaš na temi. Bez tebe bi bilo dosadno jer bi ovde bili samo postovi normalnih ljudi, a ovako taman sa vremena na vreme uleti budala da razbije kolotečinu. Hvala ti Vučko.

Gonzo, al stvarno... kakvo misljenje trebas imati o sebi da bi radio u Informeru?