Prijava

Pa dobro jebiga, Darušafaka je tresnula mnogo love za ovaj tim, imaju sasvim dobre igrače i sigurno nije bilo realno da nemaju makar jednu pobedu, šteta što su skinuli đanu u Top 16 baš protiv nas, ali šta se radi. Ružna utakmica u pičku materinu, ništa od neke normalne igre i akcija.

Jebo mater kad se zadnji put desilo da ni jedan grčki klub ne ode u plej of a po svoj prilici biće tako

I da kažem da mislim da ćete proći grupu al nemate teoretske šanse za f4

Jebiga, ima i ovakvih mečeva. Onu trojku što su uvalili, imali su i sreće, izodbijala im se lopta, šta da se radi. Dobro je pa nas nisu naduvali, zbog eventualnog kruga sa njima, jer će oni garant još koga drknuti. Ne da nismo izgubili šanse za top8, nego su ostale praktično iste.

Hajlajt utakmice mi je Dangubić sa autokošem i faulom. Da mu je Vujošević trener dečko bi prošao kao likuše što ne vole karanfile u "Davitelj protiv davitelja".

Mi trebamo biti bolji od 4 ekipe u našoj grupi da bi prošli dalje?

Ima 8 ekipa od kojih 4 prolaze dalje. Izračunaj sam Rasni.

Moramo jebati Saše u Pioniru za prolaz dalje kako sada stvari stoje

Какав буђав дан. Да смо победили ову, били бисмо у одличној позицији, али нисам се толико сморио због овог пораза колико због Аранитовића.

Макар нам наслов теме није латинични

Ма можемо дркнути Цедевиту обе утакмице и турчина, то ће бити довољно ваљда.

Пајз што није лоше ћирилицом писати.

Ružna utakmica do pičke materine, ali biće bolje

хахахах врхунска анкета

Hajlajt utakmice mi je Dangubić sa autokošem i faulom. Da mu je Vujošević trener dečko bi prošao kao likuše što ne vole karanfile u "Davitelj protiv davitelja".

Фаул аутокош? Како је то успео?

Kakac skeč vučićapedera. To je taj humor dragi gledaoci.

Фаул аутокош? Како је то успео?

Хтео да покупи скок, али је био иза њиховог играча, па је успео да је ћушне у кош и да направи фаул. Аутокош и додатно, смејао сам се гласно.

Фаул аутокош? Како је то успео?

Ma skočila objica i u borbi za loptu Danguba je zakači i oa ode u koš i pri tom ovaj naš blesan napravi faul.

такозвани мајнес три поинт плеи