Prijava

Rasni

Mi trebamo biti bolji od 4 ekipe u našoj grupi da bi prošli dalje?

FAĐO

Ima 8 ekipa od kojih 4 prolaze dalje. Izračunaj sam Rasni.

pre 3 sata

Eno ga jos sabira, bacio si ga u nedoumicu

Ovo sam napisao posle salabajzerevog posta gde je napisao da nam trebaju jos tri pobede za prolaz dalje.

Rasni, nemoj uzimati zdravo za gotovo ono što sam napisao, meni je stalno sređivana dvojka iz matematike.

Ni Maksvel ne bi matematički dokazao da je Simon ikad spustio loptu na parket, npr

Spustio je sinoć dva puta a bolje ju je bacio u aut

deljenje sa brojem simonovih driblinga levom rukom tezi beskonacnosti

ко и даље брани симона тај се баш доста неразуме у кошарку

немој тако да причаш, погодио је две тројке кад је требало, сад има 2/16 на последње четири утакмице, а могао је да буде и на 3/16 прелако, било је близу, погодио таблу. тако да не лупај јебене глупости!

чак је штимац пристојно заменио цирбеса што нисам очекивао, а овај милеру не може ни да чисти патике к'о станоје ћопави моши.

СИМОН ЋОПАВИ

хаха ћопава косоварчина

ovo što kaže radoje

E da, Štimac je fino odigrao sinoć treću četvrtinu, baš me iznenadio.

Nemoj brt tako, Simon zabija trojke kad je +25 i igra prosečnu odbranu, nema veze što ne ume dvokorak da napravi, kao da je bitno to.

битно је да личи на бохора

da je štimac ubacio tipa 3 koša koja je onako do jaja bezveze izgubio mogli bi da ga veličamo ovako ostaje žal

А јеб' га, кад вам је Лазић играо 27 минута.... Лик је играч за Игокеу, не за екипу која се бори за 1/4 финале ЕЛ....
Нисам испратио утакмицу, ал' видех да сте имали 7-8 личних више, су кењале судије ил' је било на месту то све?

sudije su imale čudan kriterijum bar meni ali su okej bili totalno
isto su nam sudili
cirbes malo slabije odigra mi popušimo kitu jbg

кад неко скупи муда па крене на закуцавање не заврши добро, кинзи против металца, дангуба на крају првог полувремена против уникахе, мислим да је и косовар синоћ покушао синоћ наравно уз чеону линију

почели сте баш љуто да смарате са симоном, лик је јуче био солидан, ни претерано добар, али не може се рећи да је био лош и никако није био кривац за пораз

шутирао је тројке 2/5, а цео тим 5/20 нпр.

јовић је нпр. шутирао 0/4

бранко лазић исто 0/4, с тим што му је укупан шут из игре био 1/8

још је имао оно промашено полагање, што је кључни промашај уз цирбесова слободна

не могу да замислим колико бисте га тек пљували да је имао неки такав учинак

Zvučiš kao vučić kad kaže: "dobro, jeste to, ali znate li šta su oni radili 16 godina?"

Darušafaka, MZT, Lokomotiva, Partizan: 2/16. Dovoljno. Niko ne kaže da je krivac za poraz, niko od njega nije juče više očekivao.