Prijava

kakav raša i gaša

ko je ovaj zapata, zaluto?

"navijači" delije su posebna priča

Dobro znaj da uvek tu sam ja
dobro znaj da necu nikada
da te ostavim, dok se ne pojavi
neka druga slicnog imena

100 od efesa, 88 u Bg od Žalgirisa, eto šta se desi kad neko kaže alo Laziću, nije ti ovo Bobija i sečenje drva, to je faul. Od Fenera, Reala, Makabija očekujem minimum 140

U narednih 9 utakmica verovatno 9 poraza čovićevaca, osim ako neko ne obezbedi plasman pa se opusti

Osim ako..Treba obezbediti alibi uvek,pametno

prelol poslednjih par strana. hajlajts:
-klošarčići sa tarzanije koji se pojave na forumu samo kad zvezda izgubi, prelol. solidan nivo bede u njima je
-čiča draža bednik jednom otišo na tekmu i kači slike karte (okačiću kad otreznim svoju kartu sa odštampanom cenom od 0 dinara koju mi je lično miloš ninković sredio jer mi dođe milion usluga pa mi završava karte kad god ne stignem na vreme da kupim) pa ti sledeći put razmisli da li je to što si gladovao 3 nedelje da bi kupio kartu i čekao 6 sati u redu za kurčenje na forumu
-bonbaš standardan degenko
sve tri crtice nek mi se naduvaju kurca

Brt nije da serem al gvozden kad dobijemo dođe i sprda se sa NAPRED ZVEZDA ALE SAMO JAKO ZVEZDO POBEDI i slicnim idiotarijama, a sada se sprda ovako. Jos je vise puta rekao da je ranije bio cigan a da ga sad boli đoko.

Zap, to me i jeste zbunilo malo, pošto znam da si tarzan, ali da, bio si u tom nekom četu prema mojim informacijama za koje neki ljudi smatraju da su rangu čak sa Bombasevim.

zapata govnurda svršim mu u ždrijelo hahah

-čiča draža bednik jednom otišo na tekmu i kači slike karte (okačiću kad otreznim svoju kartu sa odštampanom cenom od 0 dinara koju mi je lično miloš ninković sredio jer mi dođe milion usluga pa mi završava karte kad god ne stignem na vreme da kupim) pa ti sledeći put razmisli da li je to što si gladovao 3 nedelje da bi kupio kartu i čekao 6 sati u redu za kurčenje na forumu

Hahahaha

нисам гледао синоћ јел симон сјебо?

чича дража болид јебени

У неку руку.

јебо вас симон чим га усере добро у две утакмице дркате на њега... ћопава косоварчина јебена

da li je realno da nijednom halu ne možete napuniti do kraja? kako bedna publika