Prijava

šta, bio je u nomadima?

mislis kao Zare Parangala ili?

Neznanje, primitivizam i bahatost bez ikakvog pokrica koji rezultiraju uvredama usled nemogucnosti da se na drugi nacin odgovori na banalne prozivke ukazuju da ja jedan najstrasnije prskam spremom 10-ak musavaca. Pa sta bi radili nesrecnici da nas ima 10 aktivnih grobara kao sto je stado kod vas, zapalili bi sajt do sada. Ahahah kako vas jebem s gustom.

Sećam se kad je bilo 15ak aktivnih grobara i kad je bila tema za navijačka prepucavanja. Dobro se zna ko je pobedio. Pa bulju sam vam pomerao.

Ko si bre ti nube... ti si nepoznat autor, imas 2 definicije. Nego su kozma i boxar sa kucencetom psetancetom uz podrsku laznog grobara truca oterali sve grobare s sajta, pa se sirite sad, tolerisu uvrede sve vreme.
Samo tu je tvrda bombaseva kurcina da vas podseca koliko ste inferiorni.

nepoznati nube daj pikantne detalje o incidentu iz 2007 ili doveka cuti, takve posle svako rado slusa sto bi reko Njegos najmudrija glava

Rasni je brate kako niste ukapirali.
Odredjeni čovek sa odredjenim imenom i prezimenom ( za koje mislim da je bombaševo) je šetao Bežanijom u grobarskoj majici. Taurunumi su se vraćali sa neke tekme i ostao je bez majice i dobio par vaspitnih .

Oooh, elementary, my dear Watson

rasni tipa najnebitniji lik na sajtu još od JTU.

Hahah Rasna proziva bombasa.

Pazi rasninu pricu - bombas dobio batine od Taurunuma 2007 kao covek u Partizanovom dresu. Ako pretpostavimo da je jedan od hiljada ljudi u dresu Partizana koji je 2007 bio u Batajnici bombas, postavlja se sasvim logicno pitanje- kako je mali Rastko koji je tad imao 7 ili 8 godina i sasvim legitimno pretpostavljao da pacija govna mogu biti choko smoki dosao do te informacije u vrletima bosanskim?

Došao sam do informacije od Poznanovića koji te zna, a i ti znaš ko je on.
Sigurno tada nisam gledao tu situaciju.

Bombas kao i svaki degenerik tripuje da je pametan i da prska, a zanemaruje cinjenicu da se sa sprcanih 40 godina u bulji nadjebava sa Rasnim od 12 oko Partizana i Zvezde i da ne ide u bioskop da bi ustedeo za Lamburdzinija.
Malo je tuzno. Povremeno se zapitam koliko je moralno jebati ga, al brzo izbledi taj osecaj humanosti. U sustini cim napise novi post. Jer onda ukapiras da je jako pozeljno kenjati po takvim ljudima.

On cak i kada treba da dođe i da kara ovde jer smo prsli kao debili, krece s "ozbiljnom" spikom i ispada debil.

i dalje ne znas nista o filmovima jbg

Kako jebu taurunumi bombili? Jesu te terali da ih draskas po mosnicama?

Gde se igra sa Makabijem? :-/

Pa u kosarkaskoj sali xd

Мислим да је у Пиониру, јер Арену спремају за дворанско првенство у атлетици.

Pa u kosarkaskoj sali XD

:PpPpP

Мислим да је у Пиониру, јер Арену спремају за дворанско првенство у атлетици.

E usta ih jebem. Hvala