Prijava

Dobro ajde izvadili ste se sada.

Hahahah gledate li tegija? Javi se sad lik i kaže: "radonja se javi" i tišina neprijatna jedno 15 sekundi, kaže opet: "sad vi treba da odgovorite na radonja se javi", i opet tišina 15 sekundi svi u studiju kuliraju budaletinu hahah i najednom tegi pita "izvolite šta ste hteli" i isključiše ga. Jebe tegi opasno.

"sačuvati simonovića" - Koliko ovo nerealno zvuči sunce ti poljubim

Koliko samo prihvatamo sve ovo kao normalno, a uopste nije. Al takvi smo mi, cutimo i jebemo.

Sta s Gudurom desava se?

Nego evo jedna slatka pricica od sinoc,da ne bde posle blajvaga govno,priznajem,pogresio sam.

Sinoc dosao kuci, zena spava,probudi se i u polusnu me pita "Sta je uradila Zvijezda?". Ja kazem pobedila, i polako krenem na kunt ni ne pomisljajuci da sledi pitanje "Ko je bio najbolji", i onako bez razmisljanja odgovorim "mozda Jovic". Zena se okrene i krene da se smeje, kaze " jel si ti to meni priznao da je Jovic bio najbolji", ja samo precutao momacki. Jebem ti zeno majku.

Napredovao je govnar, moram da priznam,ne mogu da ga vredjam vise, cak sem Mitrovica ,koji je juce odigrao vrh, nemam nikoga na koga bih iskalio bes u zutim minutama,kojih je sve manje i manje.

Jebemo bas.

Mozda je ovo tempirana forma za januar i februar, ali stvarno svaka cast Radonji. Čak je i on napredovao kod nas.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:645604-COVIC-PECNUO-MAKABI-Verujem-da-su-konacno-zapamtili-ko-smo

Ali koliko su Jevreji pogodili u centar sa jednim transparentom, evo boli ga i posle nekoliko godina. Sve u svemu lepa osveta.

Kako bi tek jebali da nas poznaju xd

Branko lazic u jednom napadu zbog rotacije presao na ohajona i evo sad cujem ohajon na psihijatriji tripuje da ga neko prati i proganja samo se okrece unazad xd

Branko lazic u jednom napadu zbog rotacije presao na ohajona i evo sad cujem ohajon na psihijatriji tripuje da ga neko prati i proganja samo se okrece unazad xd

https://www.youtube.com/watch?v=T-ZX73ZUl-0

I da pozdravim blajvagu, ok je kad neko prizna da je jeo govana a ne ko ovi sto pljuju simona dozivotnog kapitena

симон заувек ћопава косоварчина у мом срцу

јовић најбољи играч без њега нема ништа

Marko večiti govnar

Vrlo je moguće da singlton neće igrati sledeće nedelje za pao zbog povrede, ni protiv barse ni protiv zvezde. Nikad slabiji panatinaikos, solidna prilika, mada i s njim i bez njega bi bili favoriti, šta.

Ma iskaracemo ih sta

губимо намерно од басконије чуваће се за пао

Pustiće ih Dejo :)

Decu u kosarkaskim kampovima ne plase baba rogom nego brankom lazicem xd