Prijava

нама баш иду те лагане утакмице, нарочито што после 45 минута овакве утакмице где су физички изгинули, где су сигурно емотивно исцрпљени, треба путовати на други крај европе и играти утакмицу с противником који је играо у комшилуку практично, а знаш да те чека након тога пут за подгорицу где те чека једна од пар утакмица од којих зависи следећа сезона (хехе следећа сезона), ма баш је лагана текма шта, увек смо добили те унапред уписане победе.

Нисмо, али се Радоња баш онако разуме у јебање Шпанаца.

Додуше, искрено се више плашим Уникса него Барсе.

Još uvek je sve na nama, ovu utakmicu su toliko dugo imali prazan hod pa su bili na jednu loptu sa Olimpijakosom, nema razloga ni za kakav pesimizam (osim kod Marka, on mora da bude pesimističan, ne do bog da opet kaže kako ne vidi kako Efes može da nas stigne ili bilo šta optimistično). I po stoti put ponavljam - samo da se Jović oporavi, to je najvažnije.

Mogu da nam ga puse i uniks i barsa i buducnost

да било би јако лепо кад би јовић био спреман већ за петак, таман су га они наводно тражили, па би имао мотив више да одигра врх текму.

Sta cemo u grckoj, da gledamo paok-oly? Haha

Kop izgubio meč, jebo ih kati magiko da ih jebo

Lopovluk neviđeni, pa šta je ova ćorava nakaza Javor gledao na snimku kad se jasno vidi da lopta udara igrača Olimpijakosa koji sa obe noge stoji na liniji

bio sam u prvom redu i slusao sta sudija govori i pitah ga kako ga nije sramota
nije me pogledao, valjda jer ga je sramota

Jesu nas stvarno tu oštetili, nisam gledao nikakve snimke?

Neko kaze da neko kaze ne

Ali su nas ostetili jer da nisu svirali neke nebuloze ranije do te situacije ne bi ni doslo

Mene jos boli cmar od bratske kurcine sinoc, al' nema veze, KO CE KOGA AKO NE SVOJ SVOGA, lepo kaze Radonja ''dobićemo ih samo je pitanje kad'', dakle sprema se jebanje braće u TOP8, ako prodjemo, a ako ne prodjemo onda će braća da jebu a mi da gledamo.

шта је радио симон нисам испратио? пошто видим шоми је попиздео

Al najjace sto mi gajba puna gostiju, kao mladenci ovo ono, familija najmilija, zena se ubi pricajuci sa svima i kao hi hi ha ha, a ja napusavam caleta preko cele sobe jer me drka da će da nas puste braća - ESAM TI REKAO, Čović kupio, prolazite (a okoreli grobar). Najjača izvala njegova mi je da smo za 700 hiljada kupili pobedu protiv Makabija. Kakva glavica gotivna ćale. :)

E sad mi je lakše kad sam se izjadao, sad bih opet mogao da popušim bratsku kurčinu